کیف پول دیجیتال ایرانسل برای کسب و کارها

خانه محصولات و راهکارها کیف پول دیجیتال ایرانسل

کیف پول دیجیتال چیست؟

کیف پول دیجیتال یکی از ابزارهایی است که امروزه برای معاملات آنلاین مورد استفاده قرار می‌گیرد. این کیف پول‌ها به ما امکان می‌دهند تا خرید‌های خود را ، بدون‌نیاز به استفاده از درگاه‌های پرداخت و رمز دوم، به آسانی انجام دهیم. کیف پول دیجیتال یا کیف پول الکترونیکی می‌تواند در قالب یک اپلیکیشن تلفن همراه هوشمند و یا به اشکال دیگری مانند دسکتاپ استفاده شود؛ اما اپلیکیشن موبایل کیف پول دیجیتال، به‌دلیل انعطاف‌پذیری بیشتر و قابل حمل بودن، محبوب‌ترین نسخه کیف پول دیجیتال است.

چرا کیف پول دیجیتال ایرانسل؟

برای کاربر نهایی، خرید کردن با «کیف پول دیجیتال ایرانسل» ساده‌تر از خرید مستقیم محصولات دیجیتال است. کاربران ایرانسلی با شارژ کردن این کیف پول، می‌توانند امنیت و راحتی در پرداخت را تجربه کنند و از طرح‌های تشویقی بهره‌مند شوند.

شارژ کیف پول دیجیتال ایرانسل نیز بسیار ساده است: شماره‌گیری کد دستوری #۱*۶*  یا استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من.

مزایای کیف پول دیجیتال ایرانسل برای کسب‌وکار شما

ایجاد تجربه جدید و جذاب برای کاربر : مهم‌ترین مزیت این کیف پول، ایجاد تجربه کاربری دلپذیر برای مشتریان است. این سرویس با حذف فرآیندهای پیچیده نظیر دریافت رمز دوم پویا یا الزام به ارائه اطلاعات محرمانه‌ بانکی، بستری کاملا امن و آسان برای عملیات‌ پرداخت فراهم می‌کند. همچنین با یکپارچه‌سازی تراکنش‌ها، تجربه بهتری از خرید آنلاین را برای کاربران رقم می‌زند.

افزایش سطح رضایت از خرید با استفاده از طرح‌های تشویقی: جشنواره‌های گوناگون، هدایا و طرح‌های تشویقی ویژه کیف‌پول دیجیتال ایرانسل، کاربران را به استفاده و خرید بیشتر از کسب‌وکارهای متصل به این سرویس تشویق می‌کند و سطح رضایت از خرید را ارتقا می‌دهد.

افزایش مشتری با استفاده از سرویس کیف پول دیجیتال ایرانسل: ایرانسل، به‌عنوان اولین و بزرگ‌ترین اپراتور دیجیتال ایران، با ارائه زیرساخت‌های امن و پیشرفته و با تکیه بر تعداد پرشمار کاربرانش، نقشی موثر در افزایش کاربران کیف‌پول دیجیتال داشته است. همچنین به لطف امنیت کیف پول دیجیتال ایرانسل و اعتماد کاربران به این اپراتور، استفاده از خدمات آنلاین و دیجیتال متصل به این سرویس افزایش یافته است.

خدمات کیف پول دیجیتال ایرانسل

با استفاده از کیف پول دیجیتال و با شارژ کردن آن، می­توانید در هر زمان و مکانی، بدون نیاز به اطلاعات کارت بانکی و رمز دوم، تنها با اتصال به اینترنت، از خدمات متنوع این سرویس بهره­مند شوید. ایرانسل خدمات زیادی برای کاربران این سرویس فراهم کرده است و در آینده نه­چندان دور نیز امکانات بسیار دیگری به این سرویس افزوده خواهد شد. در این بخش به معرفی خدمات ارائه‌شده حال حاضر کیف پول دیجیتال ایرانسل و خدماتی که در نقشه راه این سرویس قرار دارد، خواهیم پرداخت.

امکانات کیف پول دیجیتال ایرانسل در حال حاضر

در حال حاضر امکانات و قابلیت­های کیف پول دیجیتال ایرانسل شامل موارد زیر است:

خرید بسته‌های متنوع اینترنت

خرید اپلیکیشن‌‌ها، کتاب، بازی‌ها، فیلم و سریال‌‌، و موسیقی‌‌های موجود در اپلیکیشن چارخونه

خرید از اپلیکیشن پیشواز

خرید از اپلیکیشن بازیک

خرید از اپلیکیشن دیجیتون

امکانات کیف پول دیجیتال ایرانسل (در آینده)

به‌زودی امکانات متنوع و اپلیکیشن‌های مورد نیاز کاربران نیز به کیف پول دیجیتال ایرانسل اضافه می‌شوند. خدماتی همچون:

خرید اشتراک تلویزیون اینترنتی لنز

پرداخت قبض تلفن همراه ایرانسل

طرح های ویژه کیف پول دیجیتال

  • کاربران با اولین شارژ کیف پول دیجیتال (به میزان حداقل ۱۰ هزارتومان)، ۲ گیگابایت اینترنت هدیه می‌گیرند که اعتبار این بسته هدیه تا پایان همان روز است.
  • با هر بار شارژ کیف پول دیجیتال، معادل ۱۰ تا ۲۵ درصد میزان شارژ انجام‌شده به‌عنوان هدیه به اعتبار شگفت‌انگیز دیجیتال کاربران اضافه می‌شود. برای مثال اگر کیف پول کاربر ۳۰٬۰۰۰ ریال شارژ شود، ۱۰٪ آن یعنی ۳٬۰۰۰ ریال به‌عنوان شارژ هدیه شگفت‌انگیز دیجیتال برای کاربر در نظر گرفته خواهد شد.

برای دریافت مشاوره و ثبت انتقادات و پیشنهادات خود در رابطه با کیف پول دیجیتال ایرانسل می­توانید ایمیل خود را به آدرس EB@mtnirancell.ir ارسال کنید تا کارشناسان ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

ثبت درخواست همکاری با کیف پول دیجیتال ایرانسل
security code