خدمات سازمانی موبایل

خانه محصولات و راهکارها خدمات سازمانی موبایل
خانه

با استفاده از خدمات سازمانی موبایل، مدیران کسب‌وکارها قادر هستند تا ارتباطات کارمندان خود را تسهیل کنند و فراتر از زمان و مکان، بر شرکت یا سازمان خود نظارت داشته باشند.

 

معرفی خدمات سازمانی موبايل ایرانسل

خدمات سازمانی موبایل ایرانسل شامل سرویس­های سیم‌­کارت سازمانی، موبایل سازمانی، سرویس تماس ایمن، سیستم بی‌سیم واکه، کد کوتاه دستوری و پیامک انبوه است که در ادامه، به معرفی جداگانه هرکدام می‌پردازیم.

خانه

سرویس سيم‌­كارت سازمانی ایرانسل

سیم­‌کارت سازمانی ایرانسل در دو نوع دائمی، اعتباری ، به مشترکان سازمانی ارائه می‌شود. این راهکار، امکان ارائه خدمات متنوعی مانند سرویس موبایل سازمانی، شبکه امن همراه، حساب چند کاربره و غیره را با خود به‌همراه دارد.

خانه

سرویس موبايل سازمانی ایرانسل

مدیران کسب‌وکارها می‌توانند با استفاده از سرویس موبايل سازمانی، برخی از امکانات تلفن‌های داخلی شرکت یا سازمان خود را بر روی تلفن همراه کارکنان فراهم کنند. مشترکان سازمانی این سرویس می­توانند با پرداخت هزینه آبونمان ماهانه، از مکالمه رایگان و نامحدود میان پرسنل خود نیز بهره‌مند شوند.

خانه

سرویس تماس ايمن یا شماره تماس جایگزین

یکی دیگر از خدمات سازمانی موبايل ایرانسل، راهکار تماس ایمن است. در این سرویس، با استفاده از شماره تماس جایگزین (Masking Number) و ایجاد قابلیت مخفی ماندن شماره مشترکین در هنگام تماس، حریم خصوصی مشترکان سازمانی حفظ می‌شود.

خانه

واكه، سرویس بی‌سیم ایرانسل

سرویس بی­سیم واکه، یکی از کاربردی­ترین خدمات سازمانی موبايل ایرانسل است که به کاربران اجازه می‌دهد تا فقط با فشردن و نگه داشتن یک دکمه، به‌طور مستقیم با یکدیگر مکالمه صوتی و تصویری برقرار کنند. سیستم بی‌سیم واکه قابلیت استفاده در طیف وسیعی از صنایع گوناگون را دارد. حمل‌ونقل، معادن، فرودگاه‌ها، راه‌آهن، پارکینگ‌های عمومی، هتل‌ها، فروشگاه‌های بزرگ، مجتمع‌های تجاری و… برخی از حوزه‌های پرکاربرد واکه هستند.

خانه

سرویس كد كوتاه دستوری ایرانسل

راهکار «کد کوتاه دستوری USSD» یک ابزار ارتباطی سریع و امن بر بستر شبکه تلفن همراه است که با کاربری ساده و آسان ارائه می‌شود. با استفاده از کد­های کوتاه دستوری، کاربران می‌توانند بدون نیاز به انجام تنظیمات یا نصب برنامه‌ای خاص برروی تلفن همراه خود، به منوی شرکت ارائه‌دهنده خدمات دسترسی داشته باشند.

خانه

سرویس پیامک انبوه

مدیران کسب‌وکارهای گوناگون میتوانند از سرویس پیامک انبوه ایرانسل و ظرفیت بالای آن، برای اطلاع رسانی، ارائه خدمات و تبلیغ محصولات خود استفاده کنند. سرویس پیامک انبوه ایرانسل به دو صورت زیر در اختیار مشترکان سازمانی قرار می‌گیرد:

• ارسال انبوه پیامک

• سامانه‌ی تعاملی ارسال انبوه پیامک ECP

خانه

سرویس خدمات سازمانی موبايل یک انتخاب طلایی برای سازمان‌ها و شرکت‌هایی است که به کیفیت ارتباطات سازمانی خود اهمیت می­دهند. اگر به دریافت اطلاعات بیشتر درباره هر کدام از خدمات عنوان‌شده علاقه‌مند هستید، می‌توانید بر روی کارت‌های زیر کلیک کنید یا از طریق ایمیل EB@mtnirancell.ir با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سیم‌کارت سازمانی

سیم‌کارت سازمانی

با استفاده از سیم‌کارت سازمانی قادر خواهید بود ارتباطات درون سازمانی خود را مدیریت کنید.

موبایل سازمانی

موبایل سازمانی

مجموعه‌ای از سیم‌کارت‌های ایرانسل است که به صورت یک گروه تعریف شده و شرکت‌ها را قادر می‌سازد بدون نیاز به حضور پرسنل در محل شرکت، امکانات تلفن داخلی را بر روی تلفن همراه کارکنان خود داشته باشند.

تماس ایمن

تماس ایمن

با سرویس شماره تماس ایمن از به اشتراک‌گذاری شماره تماس مشتریان و کارکنان سازمان‌ها جلوگیری خواهد شد.

واکه،سیستم بی‌سیم

واکه،سیستم بی‌سیم

این سرویس به کاربران اجازه می‌دهد تا تنها با فشردن و نگه داشتن یک دکمه به‌ طور مستقیم با یکدیگر مکالمه صوتی يا چند رسانه‌ای (ويديو، عکس، پيام) برقرار نمایند.

کد کوتاه دستوری

کد کوتاه دستوری

کد کوتاه دستوری یک ابزار ارتباطی سریع و امن با کاربری آسان بر بستر شبکه تلفن همراه است که کاربران را قادر می‌سازد به منوی شرکت ارائه‌دهنده خدمات دسترسی داشته باشند.

پیامک انبوه

پیامک انبوه

کاربران می‌توانند با استفاده از این سرویس به جامعه هدف خود به صورت انبوه پیامک ارسال کنند.
خانه
خانه

همکاران تجاری