راهکار یکپارچه نظارت تصویری ایرانسل (Video Surveillance as a Service) (به زودی)

این راهکار بر بستر شبکه اختصاصی و امن ایرانسل و با به کارگیری تجهیزات پیشرفته نظارتی (که مورد تأیید نهادهای مرجع هستند)، امکان نظارت دائم بر مناطق تحت پوشش دوربین را برای کاربران شرکتی فراهم می‌آورد.

معرفی

در این راهکار میزان پهنای باند با توجه به کیفیت سیگنال دریافتی درهر لحظه به صورت خودکار تطبیق می‌یابد تا با حفظ حداقل میزان پهنای باند مورد نیاز، تصویر با بالاترین کیفیت ممکن، در هر لحظه در اختیار مشترکین قرار گیرد. با استفاده از راهکار یکپارچه نظارت تصویری ایرانسل، هزینه‌های مرتبط با انتقال تصاویر دوربین‌های نظارتی به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد؛ چرا که تصاویر با بهترین کیفیت و کمترین حجم ارسال می‌شود.

این راهکار به شما کمک می‌کند تا تصاویر دوربین‌های مدار بسته‌ای را که درمحدوده پوشش شبکه ایرانسل نصب شده‌اند، در هر زمان (7*24) به صورت زنده به مراکز مانیتورینگ خود منتقل کرده و از نظارت مستمر و مشاهده تصاویر با کیفیت بهره‌مند شوید.

با استفاده از این راهکار و بکارگیری دوربین‌های پیشرفته نظارتی، امکان نظارت دائم، پایدار و مطمئن برای شرکت‌ها و سازمان‌ها فراهم خواهد شد. با توجه به پیاده‌سازی الگوریتم‌های پیشرفته برای بهینه‌سازی پهنای باند مورد نیاز دوربین ، امکان انتقال تصاویر با حجم کم، بدون اختلال و امنيت بالا فراهم خواهد بود.

ویژگی‌ها و مزایا

  • سهولت و سرعت بالا در راه‌اندازی سرویس
  • مشاهده تصاویر از طریق نرم‌افزار اختصاصی نسخه دسکتاپ
  • تطبیق خودکار پهنای باند مورد نیاز دوربین(Bitrate Adaptive)
  • کنترل هوشمند Jitter و Latency در صورت بروز مقطعی هر یک بر روی شبکه دسترسی
  • مشاهده تصاویر، مستقل از برند و تکنولوژی دوربین مداربسته
  • مدیریت متمرکز حساب کاربری از قبیل تعریف کاربر، تعیین سطح دسترسی، تاریخچه فعالیت کاربر و … از طریق کنسول وب
  • بهره‌گیری از شبکه دیتای خصوصی و امن در گستره جغرافیایی تحت پوشش ایرانسل به منظور انتقال تصاویر مستقل از شبکه اینترنت، به خصوص در مناطقی که دسترسی به دیگر ابزار انتقال تصویر امکان پذیر نبوده یا سخت، زمان‌بر و پر هزینه است.

آخرین اخبار و مقالات

news

ژوئن 19, 2021

تحول در صنعت ساخت‌وساز به کمک خدمات ابری

news

ژوئن 12, 2021

تجربه شرکت کشاورزی برکت جوین در استفاده از سرویس موبایل سازمانی ایرانسل (MVPN)

news

می 29, 2021

تجربه شرکت‌های«هوآوی»، «باسلام»، «کمدا» و «اتاقک» در استفاده از پلتفرم Y’elloAdwise