.

پیامک انبوه

ارسال پیامک‌های تبلیغاتی و اطلاع رسانی به جامعه هدف کسب‌و‌کارها.

.
.

ارسال پیامک در حال حاضر یکی از ساده‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین روش‌های تبلیغ و اطلاع رسانی به شمار می‌رود که معمولا به یکی از روش‌های زیر صورت می‌گیرد:

  • ارسال انبوه پیامک
  • ارسال هدفمند پیامک (ECP)

ارسال انبوه پیامک

این سرویس به علت ظرفیت بسیار بالایی که در پوشش مخاطبان دارد، برای اطلاع‌رسانی در سطح گسترده مناسب است. برای بهره‌برداری از این سرویس، متقاضی بدون هیچ واسطه‌ای به سیستم ارسال پیام ایرانسل متصل می‌شود و پیام تبلیغاتی خود را ارسال می‌کند. این سرویس در حال حاضر از طریق شرکت‌های همکار ایرانسل روی سرشماره های ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰، ۵۰۰۰۱، ۵۰۰۰۴ و ۵۰۰۰۹ ارائه می‌شود.


ارسال هدفمند پیامک (ECP)

با استفاده از این سرویس، شرکت‌ها و مؤسسات می‌توانند با استفاده از پورتالی که شرکت ایرانسل در اختیار آنها قرار می‌دهد، بر اساس نیاز خود، پیامک (SMS) و پیام چندرسانه‌ای (MMS) را به تعداد دلخواه و به‌صورت هدفمند، برای مخاطبان خود ارسال نمایند. مهمترین تفاوت سامانه ECP با ارسال انبوه پیامک در امکان هدفمندسازی پیام‌هاست. با استفاده از این سامانه، متقاضیان می‌توانند براساس سن، جنسیت، شغل، مدل گوشی، سیستم‌عامل گوشی، میزان شارژ و بسیاری از ویژگی‌های دیگر مخاطبان خود را دسته‌بندی و انتخاب کنند. همچنین، قابلیت ارسال پیامک با برچسب نام شرکت به معرفی و برندسازی کسب وکارها کمک شایان ذکری خواهد کرد.

.
.

قابلیت ارسال پیامک برمبنای موقعیت لحظه‌ای سیم‌کارت

در این قابلیت پیامک‌های تبلیغاتی در مقایسه با سایر سامانه‌ها با آگاهی دقیق‌تری از موقعیت جغرافیایی مشترکین ارسال می‌شوند. در سایر سامانه‌های پیامکی، موقعیت جغرافیایی افراد، منطقه‌ای محسوب می‌شود که سیم‌کارت خود را در آن ثبت نام کرده‌اند. اما سامانه تعاملی پیامک آنلاین از موقعیت لحظه‌ای مخاطب بهره می‌گیرد.

در گام نخست به این سامانه اعلام می‌شود که برای افراد حاضر در یک موقعیت جغرافیای مشخص پیام تبلیغاتی مربوطه را ارسال نماید. اکنون هر سیم‌کارتی که در آن منطقه جغرافیایی فعال شود (به برقراری تماس، ارسال پیامک یا استفاده از اینترنت همراه اقدام کند) در سیستم شناسایی شده و در صورت مطابقت با ویژگی‌های از پیش تعیین شده برای مخاطبین هدف، پیامک تبلیغاتی را دریافت خواهد کرد.


قابلیت‌های سامانه ECP:

  • امکان زمان‌بندی ارسال انبوه پیامک
  • امکان زمان‌بندی برای ارسال پیامک‌های تبلیغاتی
  • امکان ارسال پیامک براساس موقعیت لحظه‌ای سیم‌کارت
  • امکان نمایش برچسب نام شرکت یا کد کوتاه به عنوان فرستنده
  • ارسال پیامک‌های تبلیغاتی هوشمند بر مبنای تعیین ویژگی‌های مخاطبین هدف (سن، جنسیت، مدل گوشی، سیستم‌عامل گوشی، میزان شارژ، شغل و...)
  • امکان دسته‌بندی مخاطب بر اساس شاخصه‌هایی همچون سن، جنسیت، نوع و سیستم‌عامل تلفن همراه، میزان اعتبار مشترک، میزان و نوع مصرف مشترک از تلفن همراه و...
.
.

هزینه ای برای راه اندازی سامانه گرفته نمیشود و در صورت تمدید قرارداد می توان به صورت مادام العمر از این سامانه استفاده کرد.

با ارسال درخواست رسمی به ایمیل EB@mtnirancell.ir و دریافت پیش فاکتور اقدام به پرداخت صورتحساب با یکی از روش های پرداخت کنید. با اعلام صورتحساب پرداختی به ایمیل ذکرشده افزایش اعتبار در سامانه ECP شما انجام خواهد شد.

خیر – در سامانه فقط امکان ارسال به شماره های ایرانسل وجود دارد

خیر . صرفا یک دسترسی به اینترنت نیاز می باشد که با وارد شدن به آدرس اینترنتی سامانه خود می توانید از امکانات آن استفاده کنید.


*
*
*
*
* نام استان
.