ارتباطات یکپارچه سازمانی

با استفاده از خدمات ارتباطات یکپارچه سازمانی همچون سیم‌کارت سازمانی، موبایل سازمانی و شبکه امن همراه ارتباطات کارمندان خود را تسهیل کرده و فراتر از زمان و مکان بر کسب و کار خود مدیریت کنید.

سیم‌کارت سازمانی

سیم‌کارت سازمانی

با استفاده از سیم‌کارت سازمانی قادر خواهید بود ارتباطات درون سازمانی خود را مدیریت کنید.

موبایل سازمانی

موبایل سازمانی

مجموعه‌ای از سیم‌کارت‌های ایرانسل است که به صورت یک گروه تعریف شده و شرکت‌ها را قادر می‌سازد بدون نیاز به حضور پرسنل در محل شرکت، امکانات تلفن داخلی را بر روی تلفن همراه کارکنان خود داشته باشند.

شبکه امن همراه

شبکه امن همراه

امروزه اینترنت متداول‌ترین بستر ارتباطی برای تبادل اطلاعات در شرکت‌ها و سازمان‌ها است.

شماره تماس جایگزین

شماره تماس جایگزین

با سرویس شماره تماس جایگزین از به اشتراک‌گذاری شماره تماس مشتریان و کارکنان سازمان‌ها جلوگیری خواهد شد.

راهکار WiFi سازمانی ايرانسل

راهکار WiFi سازمانی ايرانسل

شبکه WiFi سازمانی ايرانسل راهکاری یکپارچه بر بستر شبکه داخلی Wi-Fi است که کسب و کارها را قادر می‌سازد به مراجعین خود امکان دسترسی به اینترنت و استفاده از Wi-Fi پرسرعت ایرانسل را، بدون نیاز به شبکه اینترنت موبایل فراهم کنند.

نظارت تصویری

نظارت تصویری

این راهکار بر بستر شبکه اختصاصی و امن ایرانسل و با به کارگیری تجهیزات پیشرفته نظارتی (که مورد تأیید نهادهای مرجع هستند)، امکان نظارت دائم بر مناطق تحت پوشش دوربین را برای کاربران شرکتی فراهم می‌آورد.

سیگنال؛ گفتگوی ناهمگام

سیگنال؛ گفتگوی ناهمگام

این سرویس به کاربران اجازه می‌دهد تا تنها با فشردن و نگه داشتن یک دکمه به‌ طور مستقیم با یکدیگر مکالمه صوتی يا چند رسانه‌ای (ويديو ، عکس ، پيام) برقرار نمایند.

کد کوتاه دستوری

کد کوتاه دستوری

کد کوتاه دستوری یک ابزار ارتباطی سریع و امن با کاربری آسان بر بستر شبکه تلفن همراه است که کاربران را قادر می‌سازد به منوی شرکت ارائه‌دهنده خدمات دسترسی داشته باشند.

همکاران تجاری