کیف پول دیجیتال ایرانسل برای کسب و کارها

خانه محصولات و راهکارها کیف پول دیجیتال ایرانسل

کیف پول دیجیتال چیست؟

کیف پول دیجیتال از ابزارهایی است که امروزه برای معاملات آنلاین مورد استفاده قرار می‌گیرد. این کیف پول‌ها به ما امکان می‌دهند تا خرید‌های خود را ، بدون نیاز به استفاده از درگاه‌های پرداخت و رمز دوم، به آسانی انجام دهیم.

چرا کیف پول دیجیتال ایرانسل؟

برای کاربر نهایی، خرید کردن با «کیف پول دیجیتال ایرانسل» ساده‌تر از خرید مستقیم محصولات دیجیتال است. کاربران ایرانسلی با شارژ کردن این کیف پول، می‌توانند امنیت و راحتی در پرداخت را تجربه کنند و از طرح‌های تشویقی بهره‌مند شوند. شارژ کیف پول دیجیتال ایرانسل نیز بسیار ساده است: شماره‌گیری کد دستوری #۱*۶*  یا استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من.

اگر صاحب کسب‌وکار آنلاین هستید و خدمات و محصولات دیجیتال ارائه می‌کنید، با پر کردن فرم پایین صفحه به کیف پول دیجیتال ایرانسل بپیوندید.

مزیت کیف پول دیجیتال ایرانسل برای کسب‌وکار شما

مهم‌ترین مزیت این کیف پول، ایجاد تجربه کاربری دلپذیر برای مشتریان است؛ چرا که با حذف فرآیندهای پیچیده نظیر دریافت رمز دوم پویا یا الزام به ارائه اطلاعات محرمانه‌ بانکی، بستری کاملا امن و آسان برای عملیات‌ پرداخت فراهم می‌کند و با یکپارچه‌سازی تراکنش‌ها، تجربه بهتری از خرید آنلاین را برای کاربران رقم بزند.

جشنواره‌های گوناگون، هدایا و طرح‌های تشویقی ویژه کیف‌پول دیجیتال ایرانسل، کاربران را به استفاده و خرید بیشتر از کسب‌وکارهای متصل به این سرویس تشویق می‌کند و سطح رضایت از خرید را ارتقا می‌دهد.

ایرانسل، به‌عنوان اولین و بزرگ‌ترین اپراتور دیجیتال ایران، با ارائه زیرساخت‌های امن و پیشرفته و با تکیه بر تعداد پرشمار کاربرانش، نقشی موثر در افزایش کاربران کیف‌پول دیجیتال و در نتیجه، افزایش استفاده از خدمات آنلاین و دیجیتال متصل به آن ایفا می‌کند. سابقه کاربری و اعتماد به ایرانسل، کاربران را به استفاده از کسب‌وکارهای متصل به کیف‌پول دیجیتال تشویق خواهد کرد.

امکانات کیف پول دیجیتال ایرانسل در حال حاضر

خرید بسته‌های متنوع اینترنت

خرید اپلیکیشن‌‌ها، کتاب، بازی‌ها،  فیلم و سریال‌‌، و موسیقی‌‌های موجود در اپلیکیشن چارخونه

خرید از اپلیکیشن پیشواز

خرید از اپلیکیشن بازیک

خرید از اپلیکیشن دیجیتون

امکانات کیف پول دیجیتال ایرانسل در آینده

به زودی امکانات متنوع و اپلیکیشن‌های مورد نیاز کاربران نیز به کیف پول دیجیتال ایرانسل اضافه می‌شوند.

خدماتی همچون:

خرید اشتراک تلویزیون اینترنتی لنز

پرداخت قبض تلفن همراه ایرانسل

طرح های ویژه کیف پول دیجیتال:

کاربران با اولین شارژ کیف پول دیجیتال (به میزان حداقل ۱۰ هزارتومان)، ۲ گیگابایت اینترنت هدیه می‌گیرند! اعتبار این بسته هدیه تا پایان همان روز است.

با هر بار شارژ کیف پول دیجیتال، معادل ۱۰ تا ۲۵ درصد میزان شارژ انجام‌شده به عنوان هدیه به اعتبار شگفت‌انگیز دیجیتال کاربران اضافه می‌شود. برای مثال اگر کیف پول کاربر ۳۰٬۰۰۰ ریال شارژ شود، ۱۰٪ آن یعنی ۳٬۰۰۰ ریال به عنوان شارژ هدیه شگفت‌انگیز دیجیتال برای کاربر در نظر گرفته خواهد شد.

ثبت درخواست همکاری با کیف پول دیجیتال ایرانسل
security code