.

مرکز داده ابری

خدمات رایانش ابری به منظور پردازش داده‌های سازمان‌ها بر بستر اینترنت پیاده‌سازی شده است. راهکار رایانش ابری به دلیل سیستم پرداخت منعطف و متناسب با میزان مصرف و دسترسی آسان از طریق اینترنت گزینه‌ای ایده‌آل برای سازمان‌ها است.

.
.

با استفاده از خدمات رایانش ابری سازمان‌ها قادر خواهند بود محاسبات و پردازش داده‌های خود را بر بستر اینترنت انجام دهند. از کاربردهای مهم این فناوری می‌توان به ایجاد خدمات و نرم‌افزارهای جدید، میزبانی وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌ها، اجرای نرم‌افزارها و آنالیز اطلاعات اشاره کرد.

  • مرکز داده ابری (Cloud Data Center): با استفاده از مرکز داده مجازی، سازمان‌ها می‌توانند سرورهای اختصاصی متعدد و متنوع خود را با توجه به نوع نیاز و بودجه در دیتا سنترهای ابری ایرانسل و در محیط‌های چند مستاجره (Multi-Tenant) و کاملا ایزوله به همراه امکانات بسیار پیشرفته همچون مدیریت شبکه های مجازی (VLAN)، Firewall، Load Balancer، Virtual Router و ... پیاده‌سازی و مدیریت نمایند و هزینه های مرتبط را بر اساس مدل Pay as you Go و تنها به اندازی مصرف لحظه‌ای در بازه‌های زمانی ساعتی یا ماهانه پرداخت نمایند.
نمایش بیشتر
.
.
  • انعطاف پذیری بسیار بالا که سبب می‌شود مشتری در یک محیط Self Service اقدام به مدیریت منابع خود نماید.
  • مراکز داده مدرن ایرانسل قابلیت پردازش و پاسخگویی به حجم بالایی از درخواست‌ها را در هر لحظه فراهم می‌کنند.
  • دسترسی نامحدود از همه نقاط دنیا به این سرویس سبب شده تا خدمات ابری پوشش جهانی داشته باشند.
  • پورتال Self Service سبب می‌شود که بدون اتلاف زمان برای راه‌اندازی و پشتیبانی سخت‌افزاری و نرم‌افزاری خدمات IT، بهره‌وری زیرساخت‌ها را به حداکثر برسانیم.
  • طراحی استاندارد زیرساخت‌ها و رعایت افزونگی در تمام سطوح، بالاترین سطح پایداری سرویس را برای مشتریان به ارمغان آورده است.
نمایش بیشتر

* نام ونام خانوادگی
* شماره تماس یا ایمیل
* نام شرکت
* اندازه سازمان
.
آخرین اخبار و مقالات