.

شبکه امن همراه

با استفاده از این سرویس می‌توانید از طریق سیم‌کارت‌های ایرانسل و در یک کانال ارتباطی امن و اختصاصی، بدون وابستگی به اینترنت، به شبکه داخلی خود در نقاط مختلف کشور متصل شوید.

.
.با استفاده از سرویس شبکه امن همراه، گروهی از سیم‌کارت‌ها در قالب یک شبکه خصوصی مجازی بر روی شبکه تلفن همراه ایرانسل با هم تبادل اطلاعات خواهند داشت. مشترکان ایرانسل با استفاده از این سرویس می‌توانند از طریق سیم‌کارت‌های ایرانسل و در یک کانال ارتباطی امن و اختصاصی، بدون وابستگی به اینترنت، به شبکه داخلی خود در نقاط مختلف کشور متصل شده و اطلاعات مورد نیاز را به سرورهای داخلی خود منتقل نماید. درحال حاضر، این سرویس علاوه بر شبکه نسل دوم تلفن همراه، بر بستر کلیه فناوری‌های شبکه پهن باند ایرانسل نیز ارائه می‌گردد.
.
.

مزایا و ویژگی‌های شبکه امن همراه ایرانسل برای کسب‌و‌کار شما:

  • امنیت بالا: از آنجا که تبادل اطلاعات بر بستر شبکه امن همراه، از طریق یک شبکه اختصاصی ایجادشده توسط ایرانسل انجام می شود، از امنیت بسیار بالایی برخوردار است. لازم به ذکر است این سرویس مورد تائید سازمان پدافند غیر عامل کشور است.
  • عدم وابستگی به اینترنت: هرچند تبادل دیتا در سرویس APN بر اساس پروتکلTCP/IP صورت می‌گیرد، ولی به دلیل عدم وابستگی به اینترنت، از پایداری بیشتری نسبت به آن برخودار خواهد بود.
  • پوشش گسترده و دسترسی دائمی: سرویس ایرانسل بر روی کلیه فناوری‌های شبکه تلفن همراه شامل نسل دوم، سوم و چهارم قابل ارائه بوده و با توجه به اینکه ایرانسل دارای گسترده‌ترین شبکه اینترنت همراه کشور است، این سرویس در پهنه وسیعی از کشور قابل دسترسی است.
  • پهنای باند بالا: با توجه به اینکه سرویس APN با 3G/4G نیز ارائه می‌گردد، در مقایسه با نسل دوم سیم‌کارت‌ها پهنای باند بالاتری را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.
.
.
.
.

هر مشتری سازمانی می‌تواند از سیم‌کارت‌های نوع دیتا یا عادی سازمانی در سرویس APN استفاده نماید. اما توصیه ما سیم‌کارت‌های دائمی دیتای سازمانی برای استفاده در این سرویس است. زیرا سیم‌کارت‌های دائمی مشکل قطع شدن به علت نداشتن شارژ کافی را ندارند و همچنین امکان صدور قبض و گزارش میزان مصرف به صورت تجمیعی برای این نوع سیم‌کارت‌ها وجود دارد.

هزینه استفاده از سرویس APN ایرانسل شامل هزینه اولیه راه‌اندازی و هزینه آبونمان ماهیانه به ازای پشتیبانی هر سیم‌کارت است.

بله جهت استفاده یک درخواست کتبی با مضمون APN TEST به ایمیل EB@mtnirancell.ir ارسال نمائید. تا 48 ساعت مسئول اجرایی فروش شرکت ایرانسل با شما تماس می‌گیرند.

خیر در حال حاضر نصب و راه‌اندازی سرویس توسط خود مشترک انجام می‌شود. البته راهنمایی‌های لازم به مشتری ارائه گردد.

بله، از همان سیم‌کارت‌ها نیز می‌توان استفاده کرد. البته باید طی یک نامه رسمی بر روی سربرگ شرکت، لیست شماره‌های مورد نظر جهت فعالسازی به ایرانسل ابلاغ شود.

بله. مگر به درخواست مشتری که می‌توان این سرویس‌ها را حذف کرد.

علاوه بر تعویض سیم‌کارت، تنظیمات خاصی نیز باید در شبکه ایرانسل انجام شود. جهت دریافت راهنمایی با شماره تلفن 09377140000 تماس حاصل فرمائید.


*
*
*
*
* نام استان
.