اخبار و مقالات راهکارهای سازمانی ایرانسل

حسابداری ابری

حسابداری ابری

با استفاده از فناوری‌های ابری، فرایندهای کاری کسب‌وکار شما به مراتب سریع‌تر و آسان‌تر خواهند شد.

1397/4/25 دوشنبه
تعداد بازدید: 2860

 

همان‌طور که در مطالب قبلی گفته‌ایم بیش از 78% سازمان‌ها تمایل دارند فناوری ابری را در حوزه هوش تجاری و مدیریت اطلاعات سازمان خود به‌کار بگیرند. در این مقاله به معرفی نرم‌افزار حسابداری ابری خواهیم پرداخت و از مزایای آن می‌گوییم.

با انتقال سیستم مالی و حسابداری به فضای ابری فرایندهای کاری بسیار ساده‌تر از قبل خواهد شد. از دیگر مزایای شگفت‌انگیز محاسبات ابری، توانایی بهبود ارتباط و تسریع در همکاری کلیه واحدهای یک سازمان است. با انتقال فضای کاری به فضای ابری کارمندان و مدیران قادر خواهند بود بدون در نظر گرفتن محدودیت‌های جغرافیایی به‌تمامی فایل‌های کاری خود به‌صورت دورکار دسترسی داشته باشند.

نرم‌افزار حسابداری ابری

نرم‌افزار حسابداری ابری، فرآیند خود را به‌صورت خودکار اجرا می‌کند. برای مثال، تأییدیه‌های پرداخت را می‌توانند به‌صورت آنلاین وبا کمک کامپیوتر/ لپ‌تاپ/ موبایل انجام شوند. سپس سیستم به‌صورت خودکار آن را با سایر سطوح سازمان به اشتراک خواهد گذاشت. شما می‌توانید پس از ثبت اطلاعات در فضای ابری، اطلاعات را در اختیار سایر افراد قرار دهید، بنابراین لازم نیست آن را برای هر رده سازمانی پرینت بگیرید و جداگانه در اختیارشان بگذارید. از آنجاکه اطلاعات به‌صورت کاملاً دیجیتالی ثبت‌شده است، در صورت نیاز به ویرایش وقت کمتری از شما گرفته خواهد شد.

پیاده‌سازی، تعمیر و نگهداری آسان‌

یکی از نکات قابل توجه در هنگام انتخاب نرم‌افزار مالی شرکت امکان میزبانی محلی یا ابری آن است. نرم‌افزاری که بر پایه خدمات ابری باشد اجرای ساده و سریع‌تری خواهد داشت، زیرا نیازی به فراخوانی اطلاعات از سرورهای راه دور یا نزدیک ندارد. دیگر مزیت آن جلوگیری از هزینه‌های گزاف جهت خرید سخت‌افزارها مورد نیاز برای نگهداری از اطلاعات یا استخدام کارشناس IT است. زیرا نگهداری و پشتیبانی از نرم‌افزارهای مالی ابری بر عهده شرکت ارائه‌دهنده سرویس (SaaS) خواهد بود.

همکاری ساده‌تر با شرکای تجاری

استفاده از نرم‌افزار حسابداری ابری منجر می‌شود همکاری ساده‌تری با شرکای تجاری خود داشته باشید. از آنجایی که فرآیندهای پرداخت، تأییدیه و گزارش‌دهی خودکار عمل می‌کنند، می‌توانید سریع‌تر مسائل را حل‌وفصل کنید. برای هر سازمانی حسابداری ابری قطعاً راه‌حل مناسبی برای افزایش فروش توسط پیمانکاران و تسهیل فرایندهای کاری فی‌مابین خواهد بود.

دسترسی آسان به نرم‌افزار حسابداری دسترسی آسان به نرم‌افزار حسابداری

کارمندان می‌توانند به نرم‌افزار حسابداری، داده‌ها و ابزارهای خود در تمامی ساعات و از طریق هر دستگاهی دسترسی داشته باشند. داده‌های به‌روزرسانی شده پس از ذخیره‌سازی ابری در کمتر از یک دقیقه مابین سایر افراد شرکت به اشتراک گذاشته خواهد شد و سرعت انجام امور محوله افزایش خواهد یافت. با استفاده از این سامانه سازمان‌ها می‌توانند نیروهای خود را به‌صورت دورکار نیز استخدام نمایند.

سرعت، فراگیر بودن، چابکی، مقیاس‌پذیری، دسترسی بالا به داده‌ها و صرفه اقتصادی مزایایی هستند که پردازش ابری را به ابزاری مطلوب برای تحلیل داده‌ها و پردازش اطلاعات تبدیل کرده‌اند. با توجه به محدودیت وب‌سایت‌ها و خدمات ارائه شده توسط کمپانی‌های خارجی، ایرانسل با تکیه بر دانش بومی، شرکای تجاری مجرب و بستر شبکه جامع و نوین خود اقدام به ارائه خدمات ابری روزآمد با بالاترین کیفیت ممکن کرده است. این خدمات که شامل ذخیره‌سازی ابری و مرکز داده ابری ایرانسل می‌شود به شرکت‌های ایرانی امکان بهره‌مندی از به روزترین راهکارهای سازمانی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات را می‌دهند.

اکنون کسب‌وکارهای ایرانی می‌توانند بدون نیاز به سرورها و تجهیزات محلی، در پلتفرم ذخیره‌سازی ابری ایرانسل با نام «ماد» اقدام به اجاره حجم ذخیره‌سازی مورد نیاز خود کرده و فضای مورد نظر را بین کارکنان خود در سراسر دنیا به اشتراک بگذارند. این پلتفرم امکان مدیریت جامع و دقیق کاربران و اطلاعات آنها را در اختیار سرپرست شرکت گذاشته و در هر لحظه بنابر نیاز سازمان این حجم قابل افزایش یا کاهش است. امنیت بالا، تهیه نسخه پشتیبانی، مدیریت جامع اطلاعات، تخصیص حجم‌های متنوع به کارکنان مختلف، طرح‌ها متنوع متناسب با نیاز سازمان‌های کوچک، متوسط و بزرگ و امکان به اشتراک‌گذاری لینک با افراد خارج از پنل (اشتراک‌گذاری عمومی) بخشی از ویژگی‌های این سرویس هستند.


منابع:

بيشتر
آخرین مطالب
آخرین ویدیوها
آرشیو ویدیوها در آپارات
مطالب مرتبط

* نظر
وب سایت
* ایمیل
* نام

نظر دهید