.

شماره تماس جایگزین

با سرویس شماره تماس جایگزین از به اشتراک‌گذاری شماره تماس مشتریان و کارکنان سازمان‌ها جلوگیری خواهد شد.

.
.

همراه با افزایش روزافزون کسب‌وکارهای فعال در حوزه دیجیتال، برقراری تماس از درون برنامه کاربردی و مخفی ماندن شماره مشترکین در حین تماس جهت حفظ حریم خصوصی مشتریان، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

به عنوان مثال به هنگام استفاده از اپلیکیشن‌های درخواست آنلاین خودرو، دغدغه‌هایی در خصوص رعایت حریم خصوصی مشتریان به هنگام استفاده از اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب و برقراری تماس با رانندگان و بالعکس وجود دارد یا در بعضی موارد جهت پیگیری بسته مرسوله یا پیگیری سفارش غذا مشتریان شما نیاز به حفظ حریم خصوصی خود دارند. ایرانسل به عنوان شرکت پیشرو در ارائه خدمات دیجیتال، سرویس پنهان‌سازی شمارهتماس‌ (Ic Number masking) را جهت پاسخ‌گویی به دغدغه‌های یاد شده ارائه کرده است.

نحوه کارکرد سرویس شماره تماس جایگزین:

در این سرویس برای مبدا(تماس گیرنده) و مقصد شماره‌های موقتی تخصیص می‌یابد و شماره تماس اصلی هیچ‌کدام از طرفین برای دیگری آشکار نمی‌شود. بدین ترتیب، درصورتیکه هر یک از طرفین بخواهند با دیگری تماس برقرار کند به جای برقراری تماس با شماره واقعی با سرشماره‌های تعریف شده تماس می‌گیرند.شایان ذکر است این سرویس برای تمامی تماس‌های درون و برون از شبکه ایرانسل فعال است.

.
.
  • عدم‌نیاز به پرداخت هزینه جداگانه برای کاربر
  • حفظ حریم شخصی کاربران (مسافر و راننده)
  • امکان استفاده برای مشترکان کلیه اپراتورها
  • برقراری تماس از سرشماره ایرانسلی

*
*
*
*
* نام استان
.