مدیریت چالش‌های سازمان‌های دولتی

افزایش چالاکی و بهره‌وری در سازمان‌های دولتی، با به‌کارگیری راهکارهای فناوری اطلاعات و ارتباطات بیش از هر زمان دیگر میسر شده است.

 

کسب‌وکار سازمانی ایرانسل با هدف کمک به سازمان‌های بزرگ و فعال در بخش دولتی، آخرین راهکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات را در غالب خدمات و محصولات سازمانی ارائه می‌کند. این راهکارها در حوزه‌های مدیریت هوشمند از طریق اینترنت اشیا، ارتباطات سازمانی، فناوری ابری، پرداخت بر بستر NFC، سامانه‌های هوشمند اطلاع‌رسانی و اینترنت سازمانی دسته‌بندی می‌شوند.

ارائه راهکارهای مبتنی بر اینترنت اشیا در حوزه‌های کنتورخوانی هوشمند و خدمات هوشمند شهری نمونه‌ای از همکاری‌های موفق ما با سازمان‌های دولتی و عرضه‌کنندگان خدمات عمومی است که در جهت ارتقا فرایندهای نظارتی و مدیریی و ارتقا کیفیت زندگی در کشور صورت گرفته‌اند.
یکی از بزرگترین اهداف ما در کسب‌وکار سازمانی، کمک به رشد و ارتقاء سازمان‌ها و کسب‌وکارهای داخلی به‌واسطه به‌کارگیری فناوری‌های روزآمد دنیاست. در این راستا، ما در برنامه‌ای بلندمدت و در غالب همایش‌های دوره‌ای که در شهرهای مختلف کشور برگزار می‌گردند، میزبان سازمان‌ها و کسب‌وکارهای فعال در جای جای ایران هستیم تا تصویری واضح‌تر، از آنچه دنیای جدید کسب‌وکار می‌نامیم به شما عرضه کنیم.

چگونه به شما کمک خواهیم کرد؟

خدمات ابری

ذخیره‌سازی ابری

مرکز داده ابری

» آشنایی با راهکارهای ابری

اینترنت اشیا

پلتفرم شهر هوشمند

مدیریت هوشمند منابع انرژی

مدیریت هوشمند ناوگان حمل‌ونقل

» بیشتر بدانید

شبکه‌های امن انتقال اطلاعات

شبکه امن همراه (APN)

وی‌پی‌ان پلاس (VPN Plus)

» معرفی راهکارها

خدمات NFC و پرداخت خرد

بلیت الکترونیک همراه

کیف پول همراه

» آشنایی با خدمات NFC