لوگوی اپلیکیشن شایا

شایا (به‌زودی...)

کلیک کنید، متصل شوید، جلسه خود را برگزار کنید

شایا، سامانه برگزاری جلسات مجازی ایرانسل

دانلود

معرفی

در سازمان‌هایی که به دلایل مختلف، پراکندگی جغرافیایی دفاتر آنها اجتناب‌ناپذیر است، بخش قابل توجهی از زمان، نیرو و بازده کاری افراد در برگزاری جلسات حضوری تلف شده و به‌عنوان هزینه‌های پنهان، کاهش بهره‌وری آنها را به همراه دارد. خدمات ارتباطی یکپارچه سازمانی و جلسات مجازی (Unified communication) ایرانسل فضایی را فراهم می‌کند تا در هر زمان و مکان بین افراد و محیط کارشان ارتباطی تصویری برقرار گردد. این خدمات کاربردهای متنوعی در تجارت، پزشکی، آموزش، امور بانکی و ... دارند.

سازمان‌ها می‌توانند با تشکیل یک اتاق مجازی در برنامه کاربردی شـایا، از طریق ارسال پیامک، ایمیل و پیام صوتی افراد مورد نظر خود را برای شرکت در جلسـات دعوت کرده و با امکاناتی مانند نظــارت بر ساعت ورود و خروج افــراد در اتاق جلســه، اجـازه به شرکت‌کنندگان جهت سخنرانی، رأی‌گیری، اشتراک اطلاعات و نظایر آن، جلسات را مدیریت نمایند.


مزایای شایا

  • ارتباط دیتای پیشرفته برای تعاملی کردن ملاقات‌های مجازی و نزدیک کردن آن به واقعیت
  • ایجاد یک پلتفرم جامع یادگیری مجازی برای دانش‌پژوهان
  • کیفیت بالای تبادل ویدیو، صوت و اطلاعات در ارتباطات
  • قابل استفاده در تلفن همراه
  • پشتیبانی از ویدیوهای 4K


از دیگر مزایای شایا، عدم نیاز به هرگونه نرم‌افزار یا سخت افزار خارجی است که سبب می‌شود این بستر به آسانی در دسترس بوده و استفاده از آن به‌راحتی امکان‌پذیر باشد. به منظور حفظ حریم خصوصی شما در ارتباطات، تمام جلسات شما با استفاده از الگوریتم‌های رمزگذاری SSL و AES رمزگذاری می‌شوند. همچنین در سامانه شایا، امکان ضبط و پخش مجدد جلسات به آسانی و فقط با یک کلیک امکان‌پذیر خواهد بود. این ویژگی به مستندسازی جلسات سازمانی و همچنین در حوزه آموزش مجازی بسیار پرکاربرد است.


* نام ونام خانوادگی
شماره تماس یا ایمیل
* نام شرکت
* نام استان
* اندازه سازمان
برنامه کاربردی شایا