معرفی برنامه کاربردی شایا
لوگوی اپلیکیشن شایا

شایا (به‌زودی...)

کلیک کنید، متصل شوید، جلسه خود را برگزار کنید

شایا، سامانه برگزاری جلسات مجازی ایرانسل

دانلود
معرفی و مزایای شایا

معرفی شایا

در سازمان‌هایی که به دلایل مختلف، پراکندگی جغرافیایی دفاتر آنها اجتناب‌ناپذیر است، بخش قابل توجهی از زمان، نیرو و بازده کاری افراد در برگزاری جلسات حضوری تلف شده و به‌عنوان هزینه‌های پنهان، کاهش بهره‌وری آنها را به همراه دارد. خدمات ارتباطی یکپارچه سازمانی و جلسات مجازی (Unified communication) ایرانسل فضایی را فراهم می‌کند تا در هر زمان و مکان بین افراد و محیط کارشان ارتباطی تصویری برقرار گردد. این خدمات کاربردهای متنوعی در تجارت، پزشکی، آموزش، امور بانکی و ... دارند.

سازمان‌ها می‌توانند با تشکیل یک اتاق مجازی در برنامه کاربردی شـایا، از طریق ارسال پیامک، ایمیل و پیام صوتی افراد مورد نظر خود را برای شرکت در جلسـات دعوت کرده و با امکاناتی مانند نظــارت بر ساعت ورود و خروج افــراد در اتاق جلســه، اجـازه به شرکت‌کنندگان جهت سخنرانی، رأی‌گیری، اشتراک اطلاعات و نظایر آن، جلسات را مدیریت نمایند.


مزایای شایا

  • ارتباط دیتای پیشرفته برای تعاملی کردن ملاقات‌های مجازی و نزدیک کردن آن به واقعیت
  • ایجاد یک پلتفرم جامع یادگیری مجازی برای دانش‌پژوهان
  • کیفیت بالای تبادل ویدیو، صوت و اطلاعات در ارتباطات
  • قابل استفاده در تلفن همراه
  • پشتیبانی از ویدیوهای 4K


از دیگر مزایای شایا، عدم نیاز به هرگونه نرم‌افزار یا سخت افزار خارجی است که سبب می‌شود این بستر به آسانی در دسترس بوده و استفاده از آن به‌راحتی امکان‌پذیر باشد. به منظور حفظ حریم خصوصی شما در ارتباطات، تمام جلسات شما با استفاده از الگوریتم‌های رمزگذاری SSL و AES رمزگذاری می‌شوند. همچنین در سامانه شایا، امکان ضبط و پخش مجدد جلسات به آسانی و فقط با یک کلیک امکان‌پذیر خواهد بود. این ویژگی به مستندسازی جلسات سازمانی و همچنین در حوزه آموزش مجازی بسیار پرکاربرد است.


* نام ونام خانوادگی
شماره تماس یا ایمیل
* نام شرکت
* نام استان
* اندازه سازمان
برنامه کاربردی شایا