.

ذخیره‌سازی ابری

بستر امن جهت دسترسی آنی به اطلاعات، از ویژگی‌‍‌های ذخیره‌سازی ابری است. در این راهکار، سازمان‌ها می‌توانند اطلاعات و داده‌های خود را بر روی سرورهای به روز فضای ابری ذخیره کنند.

.
.

خدمات ذخیره‌سازی ابری از جمله فناوری‌های نوین نگهداری و به اشتراک‌گذاری اطلاعات است. در این روش، مدیریت و نگهداری داده‌ها در فضای ابری و در بستری امن صورت می‌گیرد. با توجه به اینکه در این فناوری، داده‌ها در فضای ابری و بر روی سرورهای مدرن مخابراتی ذخیره می‌شوند، این امکان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که در هر لحظه به داده‌ها دسترسی داشته باشند؛ علاوه بر این، تعریف سطوح دسترسی به داده‌ها برای کابران مختلف امکان‌پذیر است. شرکت‌ها و سازمان‌ها همچنین می‌توانند با استفاده از API که یک زبان ارتباطی بین نرم‌افزارها است، از مزایای سرویس ذخیره‌سازی ابری در سایر نرم افزارهای سازمانی خود استفاده نمایند. به این ترتیب می‌توانند داده‌ها و اطلاعات نرم‌افزارهای مختلف خود را در فضای ابری ذخیره‌سازی کنند.

نمایش بیشتر
.
.
  • امنیت بالای اطلاعات سازمان‌ها بواسطه رمزگذاری اطلاعات و توزیع و ذخیره آنها در چندین مرکز داده امن و مدرن تامین می‌شود. ضمن اینکه سازمان‌ها می‌توانند از اطلاعات خود نسخه پشتیبانی تهیه کنند و از مزایای پشتیبانی همیشگی نیز بهره‌مند شوند.
  • توسعه‌پذیری و یکپارچه‌سازی فضای ابری مورد نیاز سازمان‌ها جهت ذخیره‌سازی اطلاعاتشان از دیگر ویژگی‌های این سرویس محسوب می‌شود.
  • انتقال آسان اطلاعات از یک رایانه به رایانه دیگر یا گوشی موبایل
  • سینک کردن اطلاعات دستگاه‌های مختلف
  • به اشتراک گذاری اطلاعات با دیگران
  • صرفه‌جویی در هزینه‌های اولیه، تعمیر و نگهداری تجهیزات IT موجب کاهش چشمگیر هزینه‌های عملیاتی می‌گردد.
  • نسخه پشتیبانی از اطلاعات سازمان‌ها، با استفاده از نرم‌افزارهای ویژه و به صورت هوشمند صورت می‌گیرد.
نمایش بیشتر
.
.
نمایش بیشتر
ورود به پنل کاربری ماد

* نام ونام خانوادگی
شماره تماس یا ایمیل
* نام شرکت
* نام استان
* اندازه سازمان
.
با ما تماس بگیرید
09377140000