.

پیشنهاد ویژه برای سازمان‌های کوچک و متوسط

ایرانسل با ارائه‌ راهکارهای سازمانی برای کسب‌و‌کارهای کوچک و متوسط، با هدف ایجاد بستر مناسب برای رفع چالش‌های پیش روی این کسب و کارها، عرصه را برای ورود آن‌ها به بازارهای در حال رشد گشوده است.

.
.

ایرانسل قدم به قدم همراه کسب‌و‌کار شما


ایرانسل با ارائه‌ راهکارهای سازمانی برای کسب‌و‌کارهای کوچک و متوسط، با هدف ایجاد بستر مناسب برای رفع چالش‌های پیش روی این کسب و کارها، عرصه را برای ورود آن‌ها به بازارهای در حال رشد گشوده است. این راهکارها که در قالب بسته‌ها، تعرفه‌ها و پیشنهادهای ویژه‌ عرضه می‌شوند، شامل خدمات موبایل سازمانی، اینترنت پیشرفته سازمانی TD-LTE، اطلاع‌رسانی و تبلیغات هوشمند و رابط‌های نرم‌افزاری ایرانسل است. ایرانسل با رویکرد همگام شدن سازمان‌های کوچک و متوسط با دنیای فناوری، راه‌کارهای سازمانی خود را منطبق بر دانش روز جهان طراحی کرده است.

با بهره‌گیری از زیرساخت‌های تجارت الکترونیک ایرانسل، کسب‌و‌کارهای نوپا و توسعه‌دهندگان نرم‌افزار مسیری کوتاه‌تر و هموارتر را جهت دستیابی به بهره‌وری و سودآوری بالاتر طی خواهند کرد.

اقدام به راه‌اندازی کسب‌و‌کارهای کوچک به‌دلیل ریسک‌ها و هزینه‌های موجود، تصمیمی چالش برانگیز است. این در حالیست که با بهره‌گیری از پیشرفت‌های روزافزون فناوری اطلاعات، سرویس‌ها و راهکارهای جدید این حوزه با امکانات بیشتر و هزینه کمتر در اختیار سازمان‌های کوچک و متوسط قرار خواهند گرفت. علاوه بر این، هر یک از راهکارهای سازمانی ایرانسل، با تمرکز بر بخشی از چالش‌ها، راه را برای ورود خلاقیت و ایده‌های تازه به فضای کسب‌‍و‌کار هموار می‌کنند.

ایرانسل با ارائه پیشنهادات ویژه سازمانی، از سازمان‌ها و کسب‌وکارهای کوچک و متوسط دعوت می‌کند به منظور استفاده از فناوری روز، کاهش هزینه‌ها و افزایش بهره‌وری و سودآوری مجموعه خود از راهکارهای سازمانی ایرانسل استفاده کرده و فرصت پیشرفت را برای کسب و کار خود فراهم کنند.

با راهکارهای سازمانی ایرانسل ایده‌پرداز باشید و به استقبال چالش‌های پیش‌رو بروید.


نمایش بیشتر

* نام ونام خانوادگی
* شماره تماس یا ایمیل
* نام شرکت
* اندازه سازمان
.
با ما تماس بگیرید
09377150000
آخرین اخبار و مقالات