نسخه آزمایشی
Slide background
کسب‌وکار شما اینترنت پایدار می‌خواهد!
.
Slide background

کیف پولت رو فراموش کن!

NFC و پرداخت همراه
.
Slide background

گوش به زنگ کارِت باش!

 
خدمات موبایل سازمانی ایرانسل (MVPN)
.
Slide background

تحقق شهر هوشمند

 

دیگر یک رویا نیست!

راهکارهای مبتنی بر اینترنت اشیاء (IoT)
.

معرفی محصولات

  سیم کارت سازمانی

  شما می توانید سیم کارتهای متعددی را با عقد قرارداد خریداری و مدیریت کنید. شرکت ایرانسل سیم‌کارت‌های سازمانی خود را در سه نوع دائمی، اعتباری و پیام‌رسان به سازمان‌ها و شرکت‌ها ارائه می دهد.

  توضیحات بیشتر

  اینترنت نسل 4 ثابت ایرانسل

  اینترنت نسل۴  ثابـت  ایرانسل یک راه حل جایگزین مقرون به صرفه به ویژه برای سازمان های کوچک و متوسط در مقایسه با فناوری های قبلی ADSL می باشد.

  توضیحات بیشتر

  اطلاع رسانی و تبلیغات انبوه

  امروزه پیام کوتاه یکی از ساده ترین روش های ارتباطی سازمانها با مشتریان و کارمندان خود است که در بسیاری از سازمانها مورد استفاده قرار می گیرد. این روش ساده، ارزان و در دسترس است و قابلیت انتقال سریع اطلاعات را در هر زمان و مکان داراست.

  توضیحات بیشتر

  خدمات موبایل سازمانی

  شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل با ارائه فناوری های نسل سوم و چهارم شبکه تلفن همراه، ارائه دهنده سریع ترین و گسترده ترین شبکه اینترنت همراه کشور می باشد

  توضیحات بیشتر

  شبکه امن همراه

  شبکه امن همراه یا APN یک شبکه ارتباطی ایمن و اختصاصی بر بستر شبکه ایرانسل است که داده‌ها را درون کانالی امن مستقل از اینترنت بین نقاط یک شبکه و یک پایگاه داده منتقل می‌کند و از آن می‌توان برای انتقال انواع اطلاعات و تراکنش‌هایی که نیاز به بستری امن دارند استفاده نمود.

  توضیحات بیشتر

  راهکارهای مبتنی بر اینترنت اشیا

  رقابت و فعالیت شرکت  ها در سطح جهان برای توسعه راهکارها و محصولات جهت ارتباط انواع تجهیزات و دستگا ه  ها و خودکارسازی هر چه بیشتر فرایندها مؤید این رویکرد است.

  توضیحات بیشتر

  اطلاع رسانی و تبلیغات انبوه

  این خدمت برای شرکت هایی که حجم گسترده ای از ارسال را برای خود یا برای سایر شرکت ها مدیریت می کنند سودمند خواهد بود چرا که مستقیما و بدون هیچ واسطه ای به سیستم ارسال پیام ایرانسل متصل هستند

  توضیحات بیشتر

  حساب چند کاربره

  حساب مشترک سرویسی است که ایرانسل برای تسهیل مدیریت مصرف اینترنت همراه سیم کارت های سازمانی، به مشترکان خود ارائه می کند. 

  توضیحات بیشتر

  پرداخت پیشرفته صورتحساب

  با استفاده از این سرویس امکان تعیین آستانه بدهی برای پرداخت صورتحساب سیم‌کارت‌های دائمی و تعیین آستانه شارز مجدد سیم‌کارت‌های اعتباری به همراه امکان کنترل حساب و شارژ گروهی سیم‌کارت‌ها فراهم است. 

  توضیحات بیشتر

  سیم کارت دستگاه به دستگاه

  ارتباطات دستگاه به دستگاه M2M عبارت است از هرگونه ارتباطی که طی آن دو یا چند شیء بر بستر یک شبکه ارتباطی ثابت یا همراه به یکدیگر متصل می شوند این فناوری به تجهیزات موجود در هر شبکه این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به دخالت عامل انسانی با یکدیگر انتقال و تبادل اطلاعات داشته باشند.

  توضیحات بیشتر

  تبلیغات مبتنی بر مکان

  از جمله ابزارهای تبلیغاتی کاربردی و جذاب ایرانسل، سرویس تبلیغات مبتنی مکان است. مهم ترین ویژگی این سرویس، قابلیت ارسال پیام های اطلاع رسانی و تبلیغاتی بر مبنای مکان گیرنده پیام است. 

  توضیحات بیشتر

  شبکه اختصاصی مجازی

  شبکه اختصاصی مجازی ایرانسل که بر بستر شبکه های پهن باند ثابت ایرانسل شامل ارائه می گردد، یک کانال وایمکس TDD-LTE و امن اختصاصی جهت تبادل انواع دیتا با حجم بالا در اختیار سازمان ها قرار می دهد.

  توضیحات بیشتر

  سرویس وای فای سازمانی

  شبکه وای فای سازمانی ایرانسـل، خدمتی است که ایرانسل بـه سازمان ها، شرکت ها و ارائه دهندگان خدمـات کـه دارای بازدید کنندگان حقیقی و حقوقی هسـتند، ارائه می کند تا از طریق آن مشتریان حین حضور در سازمان از خدمات اینترنت پرسرعت بـه کمک فناوری وای فای بهره مند شوند. 

  توضیحات بیشتر

  خدمات خرد مالی

  با داشتن سیم کارت NFC ، بدون نیاز به کارت های بانکی می توان اطلاعات مربوط به آنها را روی سیم کارت و بصورت امن ذخیره نمود و کلیه تراکنش ها و پرداخت ها را با نزدیک کردن گوشی به پذیرنده و بدون نیاز به وارد کردن رمز، به سرعت انجام داد.

  توضیحات بیشتر

  کد کوتاه دستوری

  کد کوتاه دسـتوری یک ابزار ارتباطی سریع، امن و با کاربری بسیار آسان بر بستر شبکه تلفن همراه است که کاربران با استفاده از آن می توانند به منوی شرکت ارائه دهنده سرویس دسترسی پیدا کرده و انواع سرویس های مورد نظر خود را دریافت نمایند.

  توضیحات بیشتر