Slide background

سامانه برگزاری جلسات مجازی

برنامه کاربردی شایا

امکانات و قابلیت‌ها

.
Slide background

برنامه کاربردی دُرج

کیف پول همراه ایرانسل

دانلود کنید

.
Slide background

پیشنهاد ویژه برای

کسب‌وکارهای کوچک و متوسط

مشاهده طرح‌ها
.
Slide background

پیشـنهاد ویژه اینترنت

 

سازمــانی ایرانسـل

با ما تماس بگیرید

0000 714 0937

.
Slide background

طـرح جایـگزینی رایـگان

مودم وایمکس با

مودم اینترنت نسل 4 ثابت سازمانی
.

معرفی محصولات

اطلاع رسانی و تبلیغات انبوه

امروزه پیام کوتاه یکی از ساده ترین روش های ارتباطی سازمانها با مشتریان و کارمندان خود است که در بسیاری از سازمانها مورد استفاده قرار می گیرد. این روش ساده، ارزان و در دسترس است و قابلیت انتقال سریع اطلاعات را در هر زمان و مکان داراست.

توضیحات بیشتر

اینترنت نسل 4 ثابت ایرانسل

اینترنت نسل۴  ثابـت  ایرانسل یک راه حل جایگزین مقرون به صرفه به ویژه برای سازمان های کوچک و متوسط در مقایسه با فناوری های قبلی ADSL می باشد.

توضیحات بیشتر

سیم کارت سازمانی

شما می توانید سیم کارتهای متعددی را با عقد قرارداد خریداری و مدیریت کنید. شرکت ایرانسل سیم‌کارت‌های سازمانی خود را در سه نوع دائمی، اعتباری و پیام‌رسان به سازمان‌ها و شرکت‌ها ارائه می دهد.

توضیحات بیشتر

خدمات موبایل سازمانی

شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل با ارائه فناوری های نسل سوم و چهارم شبکه تلفن همراه، ارائه دهنده سریع ترین و گسترده ترین شبکه اینترنت همراه کشور می باشد

توضیحات بیشتر

شبکه امن همراه

شبکه امن همراه یا APN یک شبکه ارتباطی ایمن و اختصاصی بر بستر شبکه ایرانسل است که داده‌ها را درون کانالی امن مستقل از اینترنت بین نقاط یک شبکه و یک پایگاه داده منتقل می‌کند و از آن می‌توان برای انتقال انواع اطلاعات و تراکنش‌هایی که نیاز به بستری امن دارند استفاده نمود.

توضیحات بیشتر

حساب چند کاربره

حساب مشترک سرویسی است که ایرانسل برای تسهیل مدیریت مصرف اینترنت همراه سیم کارت های سازمانی، به مشترکان خود ارائه می کند. 

توضیحات بیشتر

پرداخت پیشرفته صورتحساب

با استفاده از این سرویس امکان تعیین آستانه بدهی برای پرداخت صورتحساب سیم‌کارت‌های دائمی و تعیین آستانه شارز مجدد سیم‌کارت‌های اعتباری به همراه امکان کنترل حساب و شارژ گروهی سیم‌کارت‌ها فراهم است. 

توضیحات بیشتر

سیم کارت دستگاه به دستگاه

ارتباطات دستگاه به دستگاه M2M عبارت است از هرگونه ارتباطی که طی آن دو یا چند شیء بر بستر یک شبکه ارتباطی ثابت یا همراه به یکدیگر متصل می شوند این فناوری به تجهیزات موجود در هر شبکه این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به دخالت عامل انسانی با یکدیگر انتقال و تبادل اطلاعات داشته باشند.

توضیحات بیشتر

تبلیغات مبتنی بر مکان

از جمله ابزارهای تبلیغاتی کاربردی و جذاب ایرانسل، سرویس تبلیغات مبتنی مکان است. مهم ترین ویژگی این سرویس، قابلیت ارسال پیام های اطلاع رسانی و تبلیغاتی بر مبنای مکان گیرنده پیام است. 

توضیحات بیشتر

شبکه اختصاصی مجازی

شبکه اختصاصی مجازی ایرانسل که بر بستر شبکه های پهن باند ثابت ایرانسل شامل ارائه می گردد، یک کانال وایمکس TDD-LTE و امن اختصاصی جهت تبادل انواع دیتا با حجم بالا در اختیار سازمان ها قرار می دهد.

توضیحات بیشتر

سرویس وای فای سازمانی

شبکه وای فای سازمانی ایرانسـل، خدمتی است که ایرانسل بـه سازمان ها، شرکت ها و ارائه دهندگان خدمـات کـه دارای بازدید کنندگان حقیقی و حقوقی هسـتند، ارائه می کند تا از طریق آن مشتریان حین حضور در سازمان از خدمات اینترنت پرسرعت بـه کمک فناوری وای فای بهره مند شوند. 

توضیحات بیشتر

خدمات خرد مالی

با داشتن سیم کارت NFC ، بدون نیاز به کارت های بانکی می توان اطلاعات مربوط به آنها را روی سیم کارت و بصورت امن ذخیره نمود و کلیه تراکنش ها و پرداخت ها را با نزدیک کردن گوشی به پذیرنده و بدون نیاز به وارد کردن رمز، به سرعت انجام داد.

توضیحات بیشتر

کد کوتاه دستوری

کد کوتاه دسـتوری یک ابزار ارتباطی سریع، امن و با کاربری بسیار آسان بر بستر شبکه تلفن همراه است که کاربران با استفاده از آن می توانند به منوی شرکت ارائه دهنده سرویس دسترسی پیدا کرده و انواع سرویس های مورد نظر خود را دریافت نمایند.

توضیحات بیشتر
آخرین اخبار و مقالات