رویدادهای ویژه
کسب‌وکار سازمانی ایرانسل در نمایشگاه تله‌کام ۲۰۱۸

کسب‌وکار سازمانی ایرانسل در نمایشگاه تله‌کام ۲۰۱۸

حضور پررنگ بخش کسب‌وکار سازمانی ایرانسل در نوزدهمین نمایشگاه تله‌کام

1397/7/17 سه‌شنبه
تعداد بازدید: 2135

 

در غرفه کسب‌وکار سازمانی ایرانسل چه گذشت؟

کسب‌وکار سازمانی ایرانسل ارائه‌دهنده به‌روزترین‌ راهکارهای حوزه ICT با محوریت خدمات مبتنی بر فناوری اینترنت اشیا، خدمات ابری و مدیریت هوشمند ناوگان حمل‌ونقل در نوزدهمین نمایشگاه تله‌کام شرکت کرد. در نمایشگاه امسال سامانه دوچرخه‌های‌ اشتراکی و همچنین خودروهای متصل برای اولین مورد بازدید علاقه‌مندان قرار گرفت.

مهندس آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات

در طول مدت این نمایشگاه، مهندس آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در سالن اختصاصی ایرانسل (سالن ۲۷)، از آخرین دستاوردهای این شرکت بازدید کردند. جناب آقایان دکتر عارف، نماینده محترم مجلس شورای اسلامی، مجتبی خسروتاج معاون وزیر صنعت و تجارت، صادق عباسی شاه‌کوه مدیر عامل زیرساخت و محمد فرجود مدیرعامل فاوای شهرداری تهران ازجمله مهمانان محترم غرفه کسب‌وکار سازمانی ایرانسل بودند. شرکت‌های صاایران،هلدینگ پارسیان، کارت اعتباری ایران کیش، امور بانکداری بانک ملت، فن‌آوا و بسیاری دیگر از شرکت‌های داخلی و خارجی نیز ما را در این نمایشگاه همراهی کردند.

پلتفرم ذخیره‌سازی ابری ایرانسل

چندی پیش در نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۸ پلتفرم ذخیره‌سازی ابری ایرانسل به‌طور رسمی مورد بهره‌برداری قرار گرفت و در حال حاضر برخی از سازمان‌های داخلی پیشگام در استفاده از فناوری‌های روزآمد، از این پلتفرم استفاده می‌کنند. ذخیره‌سازی ابری ازجمله فناوری‌های نوین در حوزه نگهداری و به اشتراک‌گذاری اطلاعات است که به سازمان‌ها اجازه می‌دهد بدون نیاز به خرید تجهیزات IT، پرداخت هزینه‌های نگهداری این تجهیزات و پذیرش ریسک‌های متعدد ذخیره‌سازی و اشتراک‌گذاری اطلاعات سازمانی با روش‌های سنتی، اطلاعات را بر بستر سرورهای امن مجازی ذخیره کرده و در هر زمان و مکان به آن دسترسی داشته باشند. در ایام نمایشگاه تله‌کام خدمات ذخیره‌سازی ابری با شرایط و تخفیف ویژه به متقاضیان عرضه شد.

سامانه خودروهای متصل

سامانه خودروهای متصل نیز بخش دیگری از غرفه کسب‌وکار سازمانی ایرانسل را به خود اختصاص داده بود که در این بخش با همکاری ایرانسل و شرکت خودروسازی جیلی (Geely) ، یک خودرو متصل باقابلیت‌های هوشمند مورد بازدید علاقه‌مندان قرار گرفت. این سامانه هوشمند قابلیت‌های متعددی به خودروها خواهد افزود؛ ازجمله اینکه خودروها به‌طور پیوسته شرایط فنی خود را بررسی می‌کنند، در صورت بروز رفتارهای ترافیکی پرخطر از سوی راننده به وی هشدار می‌دهند، بر میزان مصرف سوخت نظارت می‌کنند و نهایتاً در صورت بروز حادثه یا نقص فنی به‌صورت خودکار با مرکز امداد تماس می‌گیرند.

غرفه کسب‌وکار سازمانی ایرانسل

سامانه دوچرخه‌ اشتراکی ایرانسل

از بخش‌های جذاب غرفه کسب‌وکار سازمانی ایرانسل در حوزه ارائه خدمات نوآورانه، رونمایی از سامانه دوچرخه‌ اشتراکی بود. در این سامانه، کاربران می‌توانند با مراجعه به ایستگاه‌های دوچرخه اشتراکی و نصب اپلیکیشن مربوطه به‌آسانی حساب کاربری خود را شارژ کرده و با اسکن بارکد روی دوچرخه آن را کرایه کنند. پس از رسیدن به مقصد و اعلام پایان سفر توسط کاربر، هزینه سفر از حساب وی کسر شده و وضعیت دوچرخه در سیستم به حالت آزاد (قابل کرایه) برای کاربران دیگر تغییر خواهد یافت. استفاده از این سامانه در کاهش ترافیک و آلودگی هوا و افزایش سطح سلامت جامعه تأثیر بسزایی خواهد داشت.

اپلیکیشن ایرانسل من سازمانی

اپلیکیشن" ایرانسل من سازمانی " نیز از دیگر خدمات کسب‌وکار سازمانی ایرانسل است که در نمایشگاه تله‌کام به‌طور رسمی معرفی شد. اپلیکیشن ایرانسل من که تا پیش‌ازاین تنها به مشترکان شخصی خدمت‌رسانی می‌کرد، اکنون در نسخه سازمانی خود به شرکت‌ها اجازه می‌دهد خدمات دریافتی خود از ایرانسل را که شامل سیم‌کارت‌های سازمانی، شبکه امن همراه، پرداخت پیشرفته صورتحساب،حساب عمومی شرکتی (CGA)، ارائه فاکتور و بسیاری موارد دیگر می‌شود، به‌آسانی مدیریت کنند.

همچنین در بخش دیگری از غرفه کسب‌وکار سازمانی ایرانسل، کارشناسان بخش ارتباط با مشتریان سازمانی پاسخگوی مراجعین بودند. در این دوره از نمایشگاه نیز همانند سال‌های گذشته پیشنهادهای ویژه‌ای برای کسب‌وکارها در نظر گرفتیم که با استقبال خوب مخاطبان مواجه شد.

در نمایشگاه‌های آتی منتظر حضور شما عزیزان هستیم.

آخرین مطالب
آخرین ویدیوها
آرشیو ویدیوها در آپارات

* نظر
وب سایت
* ایمیل
* نام

نظر دهید