اینترنت دیگر پرداخت

سرویس اینترنت دیگر پرداخت این امکان را برای خدمات دهندگان دیجیتال فراهم می‌آورد تا با خرید حجم مشخصی از اینترنت، خدمات خود را با اینترنت رایگان به مشترکان عرضه کنند.

معرفی

یکی از دغدغه‌های سازمان‌ها برای ارائه محتوا بر بستر اینترنت، بحث ترافیک مصرفی کاربران و عدم تمایل مشتریان به پرداخت هزینه اینترنت برای دریافت این محتواها بوده است. با استفاده از سرویس اینترنت دیگر پرداخت، هنگامی که مخاطبان محتوای مورد نظر خود را دریافت می‌کنند از حجم اینترنت آنها کاسته نخواهد شد و سازمان ارائه کننده محتوا هزینه ترافیک اینترنت مصرفی کاربران را تقبل خواهد کرد.

سرویس اینترنت دیگر پرداخت این امکان را برای خدمات دهندگان دیجیتال فراهم می‌آورد تا با خرید حجم مشخصی از اینترنت، خدمات خود را با اینترنت رایگان به مشترکان عرضه کنند. بدین ترتیب، شرکت‌ها می‌توانند برای مدت زمان مشخصی کاربران خود را تشویق نمایند تا بدون نگرانی بابت هزینه دیتای مصرفی به استفاده از خدمات مورد نظر خود مثل تماشای فیلم،… بپردازند.

 

مشتریان سرویس اینترنت دیگر پرداخت:

  • ارائه دهندگان تلوزیون‌های اینترنتی: با توجه به مصرف بالای اینترنت برای تماشای برنامه‌های زنده تلوزیونی بر بستر اینترنت، فعالان این حوزه می‌توانند با رایگان کردن بخشی از ترافیک مصرفی مشترکان خود در جذب مخاطبان بیشتر موفق باشند.
  • ارائه دهندگان سرویس‌های مشاهده ویدئویی آنلاین
  • ارائه دهندگان خدمات دولتی: سازمان‌های دولتی می‌توانند با استفاده از این سرویس، خدمات آنلاین خود را با اینترنت رایگان در اختیار شهروندان قرار دهند. بدین ترتیب شهروندان به استفاده از خدمات دولت همراه و نظیر آن ترغیب خواهند شد.
  • ارائه دهندگان خدمات پرداخت و مالی: خدمات بانکی قابل ارائه بر بستر اینترنت (مثل خدمات دستگاه‌های کارت‌خوان) نیازمند دسترسی دائمی به شبکه اینترنت هستند. سرویس اینترنت دیگر پرداخت به بانک‌ها و شرکت‌های ارائه کننده خدمات بانکی این امکان را می‌دهد تا هزینه اینترنت مورد نیاز مشتریان خود را بر عهده بگیرند. برای مثال عرضه کنندگان دستگاه‌های کارت خوان (پوز) می‌توانند هزینه اینترنت کارت خوان‌های ارائه شده به مشتریانشان را به صورت سالانه پرداخت کنند.

آخرین اخبار و مقالات

news

ژانویه 19, 2021

تجربه شرکت ارومیه شن‌ریز در استفاده از سامانه مدیریت هوشمند ناوگان ایرانسل

news

ژانویه 18, 2021

پساکرونا و نقش تکنولوژی در تغییر شکل کسب‌وکارها

news

ژانویه 12, 2021

حضور راهکارهای سازمانی ایرانسل در ششمین نمایشگاه تراکنش ایران