سازمان‌های دولتی

سازمان‌های دولتی

استفاده از راهکارهای نوین در سازمان‌های دولتی نقش پررنگی در توسعه خدمات عمومی و پیشرفت‌ کشور در حوزه بین‌المللی دارند.

مدیریت چالش‌های سازمان‌های دولتی

تجربیات کشورهای توسعه یافته نشان می‌دهد، در راستای ارتقاء بهره‌وری این سازمان‌های بزرگ، استفاده از به‌روزترین راهکارهای فناوری اطلاعات و ارتباطات بسیار سودمند خواهد بود.

کسب‌وکار سازمانی ایرانسل با هدف کمک به سازمان‌های بزرگ و فعال در بخش دولتی، آخرین راهکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات را در قالب خدمات و محصولات سازمانی ارائه می‌کند. این راهکارها در حوزه‌های مدیریت هوشمند از طریق اینترنت اشیا، ارتباطات سازمانی، فناوری ابری، پرداخت بر بستر NFC، سامانه‌های هوشمند اطلاع‌رسانی و اینترنت سازمانی دسته‌بندی می‌شوند.

ارائه راهکارهای مبتنی بر اینترنت اشیا در حوزه‌های کنتورخوانی هوشمند و خدمات هوشمند شهری نمونه‌ای از همکاری‌های موفق ما با سازمان‌های دولتی و عرضه‌کنندگان خدمات عمومی است که در جهت ارتقا فرایندهای نظارتی و مدیریتی و ارتقا کیفیت زندگی در کشور صورت گرفته‌اند.
یکی از بزرگترین اهداف ما در کسب‌وکار سازمانی، کمک به رشد و ارتقاء سازمان‌ها و کسب‌وکارهای داخلی به‌واسطه به‌کارگیری فناوری‌های روزآمد دنیاست. در این راستا، ما در برنامه‌ای بلندمدت و در غالب همایش‌های دوره‌ای که در شهرهای مختلف کشور برگزار می‌گردند، میزبان سازمان‌ها و کسب‌وکارهای فعال در جای جای ایران هستیم تا تصویری واضح‌تر، از آنچه دنیای جدید کسب‌وکار می‌نامیم به شما عرضه کنیم.

شبکه WiFi سازمانی

کاهش هزینه اینترنت سازمان

ارائه اینترنت به تمامی کارکنان و مشتریان

دارای پرتال مدیریت جامع کارتبران

شبکه‌های امن انتقال اطلاعات

شبکه امن همراه (APN)

وی‌پی‌ان پلاس (VPN Plus)

اینترنت اشیا

پلتفرم شهر هوشمند

مدیریت هوشمند منابع انرژی

مدیریت هوشمند ناوگان حمل‌ونقل

خدمات ابری

ذخیره‌سازی ابری

مرکز داده ابری