رویدادهای ویژه
الکامپ ۲۰۱۹

الکامپ ۲۰۱۹

تازه‌ترین راهکارهای سازمانی ایرانسل در نمایشگاه الکامپ

1398/4/29 شنبه
تعداد بازدید: 356

واحد کسب و کار سازمانی ایرانسل امسال نیز با راهکارهای نوین خود در حوزه ICT و با ارائه محصولات جدید در جهت خدمت‌‌رسانی به شرکت‌ها و سازمان‌ها در الکامپ 2019 حضوری فعال خواهد داشت.

محوریت محصولات ارائه‌شده در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ را راهکارهایی نظیر شبکه Wi-Fi سازمانی، خدمات ابری، شبکه NB-IoT ایرانسل تشکیل می‌دهند. رویکرد کلی ما در واحد کسب و کار سازمانی ایرانسل، کمک به بهبود عملکرد شرکت‌ها و سازمان‌ها و کاهش هزینه‌های جانبی آنها به کمک فناوری‌های روز حوزه ارتباطات است.

شبکه Wi-Fi سازمانی ايرانسل راهکاری یکپارچه بر بستر شبکه داخلی Wi-Fi است که کسب و کارها را قادر می‌سازد برای مراجعین خود امکان دسترسی به اینترنت و استفاده از Wi-Fi پرسرعت ایرانسل را، بدون نیاز به اتصال به شبکه اینترنت موبایل فراهم کنند. این راهکار با تمرکز بر ارائه خدمات اينترنت و تامين شبکه داخلی مبتنی بر تکنولوژی Wi-Fi ، می‌تواند برای شرکت‌ها و سازمانهای بزرگ، مراکز گردشگری و توريستی، فروشگاهها و کليه مراکز خدمات‌رسانی مفید واقع شود.


الکامپ 2019

راهکارهای حوزه خدمات ابری ایرانسل شامل زیرساخت ابری (سرور مجازی و مرکز داده ابری)، ذخیره‌سازی ابری و پست الکترونیکی سازمانی است. خدمات ابری بر اساس تقاضای مشترکان، امکان دسترسی آسان به مجموعه‌ای از منابع رایانشی متنوع با بالاترین سطح مدیریت منابع و با کمترین نیاز به دخالت مستقیم را به صورت مکانیزه فراهم می‌آورد.


الکامپ 2019

ایرانسل به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای ایران، در کنار تمرکز بر رفع نیاز کسب و کارها در دنیای فناوری امروز، به دنبال کارآمدترین راهکارها در حوزه شهر هوشمند و در نتیجه کمک به حفظ محیط زیست است. بی‌شک شبکه NB-IoT یکی از مهم‌ترین بسترها برای استفاده از اینترنت اشیا و پیاده‌سازی مدل‌های شهر هوشمند به شمار می‌رود. واحد کسب و کار سازمانی ایرانسل با معرفی شبکه NB-IoT به عنوان اولین ارائه‌دهنده این شبکه در کشور، تمام توان خود را به کار می‌گیرد تا هوشمندسازی شهرهای ایران با استفاده از به روزترین فناوری و سرعت بیشتری صورت پذیرد.

واحد کسب و کار سازمانی ایرانسل با خدماتی چون سیستم یکپارچه دوربین‌های نظارتی، موبایل سازمانی، سرویس یکپارچه گفتگوی ناهمگام ایرانسل (سیگنال)، ، اینترنت دیگرپرداخت، VPN+ و راهکارهای نوین شهرهوشمند در الکامپ 2019، منتظر حضور بازدیدکنندگان در غرفه 38 خواهد بود.

آخرین مطالب
آخرین ویدیوها
آرشیو ویدیوها در آپارات

* نظر
وب سایت
* ایمیل
* نام

نظر دهید