اخبار و مقالات راهکارهای سازمانی ایرانسل

راهکار‌های مدیریت هزینه‌ های کسب و کار

راهکار‌های مدیریت هزینه‌ های کسب و کار

با استفاده از سیم کارت سازمانی و حساب چند کاربره در کسب و کارهای مختلف، می‌توانید ارتباطات سازمانی را به راحتی مدیریت کرده و هزینه‌های مربوط به تعاملات داخلی و خارجی را کمتر کنید.

1398/11/6 يكشنبه
تعداد بازدید: 0

زمان مطالعه ۸ دقیقه

 

مدیریت حساب چند کاربره و کاهش هزینه‌های کسب و کار

کاهش هزینه‌های کسب و کار

امروزه با گسترش صنعت و تجارت، سازمان‌هایی به وجود آمده‌اند که از تعداد بالایی نیروی انسانی تشکیل شده‌اند. یکی از مسائلی که همواره مورد توجه مدیران کسب و کارهاست کاهش هزینه‌های شرکت است.

اغلب مدیران در هنگامی که هزینه آن‌ها افزایش پیدا می‌کند، اولین راهکاری که به آن رجوع می‌کنند تعدیل نیروهاست. اما این راهکاری است که مدیران موفق هیچ‌گاه به سراغ آن نمی‌روند، چرا که مدیران موفق همواره در فکر گسترده کردن کسب و کار خود و افزایش سرمایه و درآمد خود هستند؛ که این کار طبعا نیاز به نیروی انسانی بیشتری برای سازمان دارد.

در مقاله قبلی به شما گفتیم نگران هزینه‌ها نباشید، نگران بهره‌وری باشید! آن هم با راهکار سیم کارت سازمانی که به شما کمک می‌کند بدون حذف کردن امکاناتی که در اختیار دارید، به بهینه کردن کارکردها بپردازید.

 

سیم‌کارت سازمانی و مزایای آن

شما با خرید سیم کارت سازمانی برای سازمان خود می‌توانید با اختصاص یک شماره به شرکت خود، به تعداد تمام نیروهای خود شماره‌های زیرشاخه اختصاصی خریداری کنید.

سیم‌کارت‌های سازمانی ایرانسل با قیمتی به مراتب مناسب‌تر نسبت به سیم‌کارت‌های دیگر در بازار به شما امکان می‌دهد در خرید اولیه سیم کارت برای نیروهای خود، هزینه‌هایتان را کاهش داده و به راحتی آن‌ها را مدیریت کنید. همچنین می‌توانید برای آن‌ها خدمات و اعتبار خریداری کنید.

 

ارتباط مستمر با مشتریان

در گذشته هر یک از کارکنان شرکت با سیم کارت خود با مشتریان تماس می‌گرفت که در صورت تغییر آن نیروی انسانی در آن جایگاه، عملا بخشی از ارتباطات سازمان با مشتریان که از طریق کارمند قبلی برقرار شده بود از بین می‌رفت.

اما با استفاده از سیم کارت سازمانی شما می‌توانید برای هر واحد شماره‌های مختص به آن را تعیین کنید و در صورت تغییر نیروهای خود، ارتباط مستمر خود با مشتریان و ذینفعان را از دست ندهید.

با سیم کارت‌های سازمانی ایرانسل سازمان‌ها چندین امکان را برای خود به وجود می‌آورند که با توجه به کارکردهای متنوع آن‌ها، نه تنها سهولت ارتباطات درون سازمانی خود را افزایش می‌دهند، بلکه در زمان و هزینه‌های خود نیز به طرز چشمگیری صرفه جویی می‌کنند. با سیم کارت‌های سازمانی شما این امکان را دارید تا به راحتی بین اعضای سازمان خود ارتباط برقرار کنید. شما می‌توانید در صورت نیاز به راحتی و بدون هیچ دغدغه‌ای بین اعضای خود یا حتی با مشتریانتان کنفرانس برقرار کرده و جلسات خود را با کیفیت مطلوبی برگزار کنید.

ارتباط مستمر با مشتریان

 

حالا که به راهکار سیم کارت سازمانی ایرانسل روی آورده‌اید، احتمالا سوالات مختلفی ذهنتان را درگیر می‌کند. برای مثال:

  • چطور باید از ریز هزینه این سیم کارت‌ها مطلع باشید؟
  • نحوه خرید بسته اینترنت برای هر سیم کارت به چه شکل است؟
  • آیا هر شخصی در سازمان بنا به صلاحدید خود می‌تواند اعتبار دیتای خود را شارژ کند؟
  • به طور کلی چند نفر در سازمان می‌توانند از این سیم کارت‌ها استفاده کنند؟
 

سوالات شما به راحتی با حساب چند کاربره ایرانسل قابل پاسخگویی هستند.

 

حساب چند کاربره؛ راهکاری برای کاهش هزینه‌ها

حساب چندکاربره یکی از سرویس‌های کاربردی ایرانسل است که به منظور تسهیل مدیریت سیم‌کارت‌های سازمانی، به مشترکان ارائه می‌شود. در این سرویس، یک سیم‌کارت به عنوان سیم‌کارت اصلی (سرشاخه) تعیین شده و سایر سیم‌کارت‌ها، زیرمجموعه (زیرشاخه) آن انتخاب می‌شوند. مدیران سازمان‌ها و کسب و کارهای مختلف با داشتن سیم کارت سرشاخه و به کمک پنل مدیریت حساب، می‌توانند میزان اعتبار ریالی، تعداد دقایق مکالمه، تعداد پیامک و حجم اینترنت سایر سیم‌کارت‌های گروه را مدیریت کنند و به این ترتیب از مزایای خارق‌العاده‌ی این سرویس بهره‌مند شوند.

 

مشاهده مصرف زیر شاخه‌ها

با استفاده از حساب چند کاربره شما به عنوان سرشاخه می‌توانید میزان مصرف دیتای هر زیر شاخه را مشاهده و بررسی کنید و در ادامه میزان اعتبار دقیق‌تری را به آن زیر شاخه اختصاص دهید تا در هزینه‌های هدر رفته خود صرفه جویی کنید.

با استفاده از حساب چند کاربره همچنین شما می‌توانید یک حساب ریالی اصلی ایجاد کنید و با توجه به مصرف و نیاز هر زیرشاخه، حساب ریالی آن زیرشاخه را شارژ کنید.

 

تعیین اعتبارهای مشخص برای هر زیرشاخه

با استفاده از حساب چند کاربره شما می‌توانید برای هر سیم کارت زیرشاخه با توجه به نیاز آن اعتبار و یا دیتا اختصاص دهید. معمولا در سازمان‌های بزرگ که از چندین بخش متنوع شکل گرفته است، نوع کاربری هر یک از بخش ها با یکدیگر تفاوت خواهد داشت. به عنوان مثال در یک شرکت تولید محتوا، واحد ارتباط با مشتری بیشترین نیاز را به اعتبار مکالمه خواهد داشت. بخش تولید و ایده نیاز زیادی به دیتا داشته و واحد پشتیبانی و تبلیغات نیز نیاز به اطلاع رسانی از طریق پیام کوتاه دارد. از طریق حساب چند کاربره شما می‌توانید به راحتی برای هر زیر شاخه خود موارد مورد نیاز را به او اختصاص دهید.

 

تعیین سقف مصرف و کاهش هزینه

همچنین شما می‌توانید برای سیم کارت‌های زیر شاخه خود سقف مصرف تعیین کنید که این امر به شما کمک می‌کند تا بیش از نیاز هر زیر شاخه به آن اعتبار اختصاص ندهید. به این شکل می‌توانید هزینه‌های خود را متمرکز‌تر کرده و آن‌ها را کاهش دهید.

 

افزایش زیرشاخه‌ها بدون محدودیت

در حساب چند کاربره سیم‌کارت‌های سازمانی ایرانسل، شما امکان افزایش سیم‌کارت‌های زیر شاخه تا سقف پنجاه هزار سیم کارت را خواهید داشت که این رقم برای بزرگ‌ترین سازمان‌ها با بیشترین نیروی انسانی نیز مورد قبول خواهد بود.

 

امنیت بالا و عدم امکان سو استفاده

امنیت بالا و عدم امکان سو استفاده

با استفاده از حساب چند کاربره سیم‌کارت‌های سازمانی ایرانسل، شما دیگر نگران سوء استفاده از اعتبار و دیتای خریداری شده توسط سازمان نخواهید بود. با مدیریت حساب، شما می‌توانید تمامی ریز مکالمات، میزان مصرف دیتا و پیام‌های ارسالی را بررسی و مدیریت کنید و در صورت سوء استفاده از اعتبارات خریداری شده توسط کارکنان، از آن اطلاع پیدا کرده و مانع آن شوید.

 

مدیریت حساب از روش‌های گوناگون

شما برای مدیریت حساب سیم‌کارت‌های سازمانی خود می‌توانید از چند روش گوناگون استفاده کنید و در هر زمان و در هر مکانی که قرار دارید خدمات مورد نیاز خود را دریافت و خریداری کنید.

برای دسترسی به حساب چند کاربره سیم‌ کارت‌های سازمانی خود، شما می‌توانید از طریق برنامه کاربردی ایرانسل من، کنترل حساب اینترنتی و همچنین کد دستوری به حساب خود دسترسی داشته باشید و به آسانی حساب خود را مدیریت و برنامه زیری کنید.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این خدمات ایرانسل می‌توانید به سایت ایرانسل و قسمت مربوط به حساب چند کاربره مراجعه کنید.

بيشتر
آخرین مطالب
آخرین ویدیوها
آرشیو ویدیوها در آپارات
مطالب مرتبط

* نظر
وب سایت
* ایمیل
* نام

نظر دهید