آخرین مطالب
همایش فعالان صنعت حمل و نقل به میزبانی ایرانسل

همایش فعالان صنعت حمل و نقل به میزبانی ایرانسل

معرفی سامانه مدیریت هوشمند ناوگان

1398/4/17 دوشنبه
تعداد بازدید: 535

 

در راستای تحقق شهرهای هوشمند، کشور کانادا درصدد است وضعیت آلایندههمایش فعالان صنعت حمل و نقل همهمایش فعالان صنعت حمل و نقل به میزبانی ایرانسل و با محوریت معرفی «سامانه مدیریت هوشمند ناوگان» و ارائه راهکارهای یکپارچه برای نظارت و بهینه سازی عملکرد ناوگان حمل و نقل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این همایش صبح روز دوشنبه 17 تیرماه 1398 با حضور جمعی از مدیران ستاد توسعه فناوری‌های حوزه فضایی و حمل و نقل پیشرفته برگزار شد تا دست‌اندرکاران صنایع مرتبط فرصت بهتری برای آشنایی با راه‌کارهای ارائه شده پیدا کنند.

سامانه مدیریت هوشمند ناوگان ، راهکاری پکپارچه برای نظارت و بهینه‌سازی عملکرد ناوگان حمل و نقل است که با اندازه‌گیری و گردآوری داده‌ها، اطلاعات مفیدی را برای تصمیم‌گیری در اختیار مدیران می‌گذارد. این سامانه در واقع بخشی از پازل شهر هوشمند را تشکیل می‌دهد و فناوری اینترنت اشیا در آن به‌کار رفته است.

سامانه مدیریت هوشمند ناوگان


از مهمترین مزایای سامانه مدیریت هوشمند ناوگان، کاهش هزینه سوخت خودروهاست. این سامانه با اطلاع از زمان سوخت‌گیری و ردیابی خودروها، انتخاب بهترین مسیر ممکن و دریافت هشدار هنگام خرابیِ قطعات خودرو، مدیریت ناوگان هوشمند و در نهایت هدفمندتر خواهد بود. سامانه مدیریت هوشمند ناوگان با ارسال اطلاعات جمع‌آوری شده توسط حسگرها به صورت مستمر و نظارت بر شرایط فنی خودرو، به کاربران کمک می‌کند با تشخیص به‌موقع معایب خودرو از خسارات سنگین و هزینه‌های گزاف تعمیر و نگهداری جلوگیری کنند.

با استفاده از این سامانه ماین سامانه چگونه ممکن است به کسب و کار شما کمک کند؟ در بخش نظرات برای ما بنویسید.

آخرین مطالب
الکامپ ۲۰۱۹
1398/4/29 شنبه
آخرین ویدیوها
آرشیو ویدیوها در آپارات

* نظر
وب سایت
* ایمیل
* نام

نظر دهید