نخستین ایستگاه یادگیری مجازی ایرانسل افتتاح شد

نخستین ایستگاه یادگیری مجازی ایرانسل افتتاح شد

نخستین ایستگاه یادگیری مجازی ایرانسل در پادگان شهدای جوادنیای قزوین افتتاح شد.

1397/9/28 چهارشنبه
تعداد بازدید: 2105

 

مهارت آموزی از جمله مقوله‌های مورد توجه نظام‌های آموزشی کشورهای پیشرفته به شمار می‌رود زیرا برای پرورش نسلی کارآمد و پویا باید راه‌های افزایش مهارت جوانان را گسترش داد. به همین منظور واحد کسب‌وکار سازمانی ایرانسل با توجه به تفاهم‌نامه امضا شده با قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه، در راستای رشد مهارت‌های فردی کارکنان وظیفه در دوره‌ خدمت سربازی و ایجاد فرصت برابر آموزش برای همگان، اولین «ایستگاه یادگیری مجازی» ایرانسل را در پادگان شهدای جوادنیای قزوین در فاز آزمایشی راه‌اندازی کرد.

بر این اساس از طریق «ایستگاه یادگیری مجازی» که به سخت افزارهای منطبق با استانداردهای لازم مجهز شده است، دسترسی به دوره‌های آموزشی در محیط پادگان از طریق شبکه امن همراه ایرانسل (APN) برای سربازان فراهم شده است. تجهیزات مدنظر از داخل پادگان به سرورهای تلویزیون اینترنتی لنز ایرانسل و برنامه کاربردی دانا ایرانسل ارتباط داده شده‌اند تا سربازان حاضر در این پادگان به صورت رایگان بر بستر اینترنت ایرانسل آموزش‌های لازم را ببینند.

ایستگاه یادگیری مجازی ایرانسل در پادگان شهدای جوادنیای قزوین


همچنین سربازان حاضر در این پادگان علاوه بر دسترسی به سامانه آموزشی در ایستگاه یادگیری مجازی، می‌توانند در سایر فضاهای پادگان از طریق تبلت‌‌ها و گوشی‎‌های تلفن همراه بر بستر ارتباطی امن (APN) ایرانسل از محتوای آموزشی این سامانه استفاده کنند. در خارج از محیط پادگان نیز امکان دسترسی به سامانه از طریق سیم‌کارت ایرانسل و گوشی تلفن همراه یا رایانه‌های شخصی فراهم می‌باشد.

جمعی از فرماندهان پادگان شهدای جوادنیا

راه‌اندازی این ایستگاه یادگیری مجازی در حضور فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه، سرتیپ پاسدار سید مهدی فرحی، مدیرکل فروش کسب‌وکار سازمانی ایرانسل، محمد زیاری و جمعی از فرماندهان پادگان شهدای جوادنیا و مدیران ایرانسل در قزوین صورت گرفت. سردار فرحی فرمانده قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه این سامانه انگیزه بیشتری در کارکنان وظیفه ایجاد می‌کند، عنوان کرد: در این دوره سه سرفصل عمومی، تخصصی و اجتماعی در حال تدوین است که افراد را برای ورود به سربازی آماده می‌سازد. وی با اشاره به اینکه محتوای آموزشی متناسب با مهارت هر یک از سربازان، در اختیار آنان قرار می‌گیرد، افزود: با دسته‌بندی سربازان بر اساس مهارت‌های آنها در دوره آموزشی خدمت سربازی و ارتقا این مهارت‌ها، دوره سربازی برای آنها مفیدتر خواهد بود و از مهارت‌های آنان در پادگان استفاده خواهد شد.

سردار فرحی با بیان اینکه بعد از اتمام سربازی نیز برنامه‌ای در نظر گرفته شده است، عنوان کرد: برای سربازان تسهیلاتی را در نظر می‌گیریم که پس از اتمام دوره سربازی برای انجام کار به مراکز صنعتی و تولیدی معرفی ‌شوند.

آخرین مطالب
الکامپ ۲۰۱۹
1398/4/29 شنبه
آخرین ویدیوها
آرشیو ویدیوها در آپارات
مطالب مرتبط

* نظر
وب سایت
* ایمیل
* نام

نظر دهید