چهارمین گردهمایی صاحبان صنایع و فعالان حوزه کسب‌وکار

چهارمین گردهمایی صاحبان صنایع و فعالان حوزه کسب‌وکار

گردهمایی صاحبان صنایع و مدیران حوزه کسب‌وکار به میزبانی واحد کسب‌وکار سازمانی ایرانسل، ۱۱ بهمن ماه در شهر اهواز برگزار شد.

1396/11/14 شنبه
تعداد بازدید: 6213

 

واحد کسب‌وکار سازمانی ایرانسل در این گردهمایی که این بار در شهر اهواز برگزار شد، به معرفی آخرین خدمات و محصولات خود در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات پرداخت. در این همایش، توضیحات تفصیلی پیرامون خدمات سازمانی ایرانسل از جمله خدمات ، سرویس‌های ابری، اینترنت پیشرفته سازمانی و ... ارائه شد. همچنین گفتگو و تبادل نظر پیرامون نیازها و دغدغه‌های سازمان‌های داخلی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات صورت گرفت و راهکارهای پیشنهادی برای رفع این دغدغه‌ها، توسط کارشناسان و مدیران کسب‌وکار سازمانی ایرانسل معرفی شد.


این گردهمایی در بخش‌های مختلفی با صحبت‌های مدیر روابط عمومی ، مدیریت فروش ، مدیریت بازاریابی و مدیران محصولات واحد کسب‌و‌کار سازمانی ایرانسل ادامه پیدا کرد. در انتها در قالب پرسش و پاسخ، ضمن ارائه اطلاعات کافی به مدیران، مسئولان استانی و سایر حاضران، هدایایی به رسم یادبود به نمایندگان سازمان‌ها اهدا شد.


همچنین در حاشیه برگزاری این مراسم، این امکان فراهم شد تا میهمانان ضمن بازدید از برخی محصولات سازمانی ایرانسل با ویژگی‌های آن نیز آشنا شوند و چنانچه سوالی در مورد هر یک از محصولات داشتند، توسط کارشناسان پاسخ داده شود. با توجه به استقبال گرم مدیران استانی، منطقه‌ای و صاحبان صنایع و کسب‌وکارها از این گردهمایی، امیدواریم پیوند میان سازمان‌ها و کسب‌وکارهای داخلی محکم‌تر شده و همچنین زمینه ساز همکاری‌های بیشتر و بلندمدت در استان خوزستان و شهرستان‌های آن باشد.

آخرین مطالب
الکامپ ۲۰۱۹
1398/4/29 شنبه
آخرین ویدیوها
آرشیو ویدیوها در آپارات
مطالب مرتبط

* نظر
وب سایت
* ایمیل
* نام

نظر دهید