.

خدمات موبایل سازمانی (MVPN) چگونه عملکرد سازمان شما را بهبود می بخشد؟

تماس تلفنی کم هزینه، سریع و آسان می‌تواند یکی از دغدغه‌های اصلی سازمان‎های بزرگ و متوسط برای ارتباط با کارکنانشان باشد.

خدمات همراه سازمانی MVPN متشکل از مجموعه سیم‎کارت‌‎هایی سازمانی است که می‌تواند علاوه بر کاهش قابل توجه هزینه تماس‌های میان افراد دارای سیم‎کارت – و یا حذف هزینه‌های تماس - امکانات دیگری را هم در اختیار کاربران قرار می‌دهد. MVPN این امکان را برای مدیران فراهم می‌کند که حجم مصرف اینترنت و نیز میزان مکالمات هر کارمند را کنترل کنند و رایگان یا متناسب با شرح شغل و نیازهای او تعیین گردد. در واقع شما با خرید یک بسته اینترنتی برای حساب کاربری تعریف شده در MVPN علاوه بر ایجاد امکان استفاده از اینترنت با کیفیت و سریع برای کارکنانتان می‌توانید ضمن محدود کردن استفاده از شارژ سیم‎کارت برای مکالمه و استفاده از اینترنت به میزان دلخواهتان حجم مکالمات غیرضروری کارمندانتان را هم کنترل کنید. ناگفته پیدا است که همین موضوع تا چه اندازه خواهد توانست هزینه‌های جاری شرکت و نیز زمان کاری کارمندان را بهبود بخشد. در واقع شما با استفاده از این سیم‎کارت در سازمان، مکالمات کاری و شخصی کارکنان را از هم تفکیک کرده و شرکت را از پرداخت هزینه‎های بالای مکالمات شخصی کارمندان که پیش از این به راحتی قابل پیگیری نبود نجات داده‎اید. در این سیم‎کارت‌ها امکاناتی پیش‌بینی شده که شما را قادر می‌کند بدون ورود به مسائل خصوصی افراد تنها هزینه تماس‎های کاری افراد را متقبل شوید. به این صورت که می‌توان تماس‌های برقرار شده میان افراد گروه را تماس کاری مربوط به شرکت و سایر تماس‌ها را به عنوان تماس شخصی تعریف کرد که در این صورت هزینه تماس‌های شخصی به طور خودکار از حساب افراد کسر می‌شود.

خدمات موبایل سازمانی (MVPN) در عین حال این امکان را برای افراد فراهم می‌کند که به جای ذخیره و یا حفظ شماره تلفن یکدیگر شماره‌های 3 یا 4 رقمی را به افراد اختصاص داده و برای برقراری تماس از شماره‌ای کوتاه و حداکثر 4 رقمی استفاده کنند.

همچنین می‌توان برای مخفی نگه داشتن شماره‌های سازمانی کارمندان، یک شماره را به کلیه اعضای شبکه اختصاصی تلفن‌های همراه شرکت اختصاص داد. به این ترتیب دو شماره مجزا یکی جهت نمایش در ارتباطات درون‌ سازمانی و دیگری جهت نمایش به عموم در ارتباطات برون ‌سازمانی، وجود خواهد داشت.

ممکن است دوست داشته باشید :