.

سامانه مدیریت یادگیری

سامانه مدیریت یادگیری با یکپارچه‌سازی فرآیند آموزش رسمی و غیررسمی در دپارتمان‌های مختلف و امکان ارائه گواهینامه برای دانشجویان، به مدیریت بهینه یادگیری در سازمان‌ها شتاب می‌دهد.

.
.

سامانه مدیریت یادگیری سازمانی یکی دیگر از امکانات و خدماتی است که واحد کسب‌وکار سازمانی ایرانسل در اختیار سازمان‌ها قرار می‌دهد.

آموزش‌های غیر رسمی (informal)، بهترین و پرمخاطب ترین شیوه آموزش برای افراد شاغل از هر صنف و با هر سطح معلومات و دانش است. چرا که در هر زمان و مکانی با صرف حداقل هزینه به آموزش‌های کوتاه مدت کاربردی و موثر و مطابق با نیاز خود دسترسی یافته و حتی قادر خواهند بود تا به‌صورت گزینشی مطالب آموزشی را دراختیار داشته باشند.

سامانه آموزش مجازی آنلاین، محصول اصلی معرفی شده در این طرح می‌باشد که به‌صورت جامع و یکپارچه طراحی و ایجاد شده است. این محصول توسط یک سامانه مدیریت محتوای قدرتمند پشتیبانی می‌شود که حاوی محتوای آموزشی ممیزی شده توسط نهاد‌های مربوطه است. از جمله این نهاد‌ها می‌توان به مرکز توسعه تجارت الکترونیک (نماد اعتماد الکترونیک)، مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی)، سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای کشور و ... اشاره کرد.

به عبارت دیگر اتصال به این محصول منجربه ایجاد یک هاب آموزشی جامع و کامل می‌شود که بواسطه آن کلیه حوزه‌های آموزشی از قرار آموزش‌های رسمی (مدارس، موسسات آموزش‌عالی و دانشگاه‌ها) و آموزش‌های غیررسمی را می‌توان پوشش داد.

سامانه مدیریت یادگیری سازمانی ایرانسل جهت گسترش آموزش‌های غیررسمی، شامل دپارتمان‌های آموزشی مختلفی است که دوره‌های آموزشی در این دپارتمان دسته‌بندی شده‌اند. هر دپارتمان دارای یک ناظر است که بر دوره‌های ارائه شده نظارت دارد. هر دوره آموزشی دارای یک یا چند مدرس بوده و در جلسات متعددی برگزار می‌گردد. همچنین، در هر جلسه امکان برگزاری آزمون نیز وجود دارد. در تمام این دوره‌ها، میزان حضور و مشارکت دانشجو ثبت می‌گردد.

در پایان هر دوره کارنامه‌ای از عملکرد کاربر در طول دوره ارائه می‌شود و بسته به نظر مدرس ، صلاحیت کاربر برای دریافت گواهینامه پایان دوره اعلام می‌گردد. گواهینامه‌های صادر شده از طریق سامانه قابل استعلام بوده و نیز با توجه به محل صادر کننده گواهینامه، مدرک وی صادر و برای دانشجو ارسال می‌گردد. همچنین ارائه گواهینامه اینترنتی نیز امکان‌پذیر می‌باشد.

نمایش بیشتر
.
.

مزایا و یا ویژگی های سامانه مدیریت یادگیری سازمانی ایرانسل برای کسب و کار شما

 • عدم وابستگی گیرنده خدمات آموزشی به مکان و زمان مشخص
 • جلوگیری از هزینه‌های اضافی رفت‌وآمد خصوصاً به مراکز دور از محل سکونت
 • آگاهی به موقع از حضور در دوره‌های آموزشی
 • اطلاع از آموزش ارائه شده در سطح کشور به منظور ارائه خدمات یکسان
 • اطلاع‌رسانی از مراحل و فرآیندهای شروع تا پایانی آزمون
 • وجود فرآیند پیگیری چاپ تا تحویل گواهینامه مهارتی متقاضیان
 • ارائه آموزش‌های تلفیقی از طریق پیامک و وب‌سایت
 • امکان نظرسنجی درخصوص ارائه خدمات به جهت اصلاح ساختار آموزش، آزمون و سایر فرآیندها
 • ارائه آموزش‌های مستمر و هدفمند در راستای نیاز هر فرد اعم از شاغل، خانه‌دار، دانشجو و ...
 • ارائه آموزش‌های فصلی در حیطه مشاغل فصل
 • چابکی در تعریف و ارائه دوره‌های آموزشی خاص
نمایش بیشتر

* نام ونام خانوادگی
شماره تماس یا ایمیل
* نام شرکت
* نام استان
* اندازه سازمان
.
با ما تماس بگیرید
09377140000
آخرین اخبار و مقالات