.
گوشی‌های همراه.

گوشی‌های همراه

از زندگی در جهان ارتباطات لذت ببرید! ما پیشنهادهای ویژه‌ای برای شما داریم تا بتوانید ارتباطات سریع‌تر و با کیفیت‌تر را تجربه کنید و با جهان اطرافتان به گونه‌ای متفاوت و گسترده ارتباط برقرار کنید..

Huawei Y5

به همراه سیم‌کارت ایرانسل

سیم‌کارت
بسته اینترنت
با انتخاب و خرید گوشی هواوی مدل Y5 lite علاوه بر 20 گیگابایت اینترنت موجود در سیم‌کارت دائمی خود، از ۱۲ گیگابایت اینترنت رایگان(۲ گیگابایت ماهانه به مدت شش‌ماه) نیز برخوردار شوید. علاقه‌مندان به استفاده از این طرح فوق‌العاده می‌توانند از طریق یکی از روش‌های زیر، این گوشی را خریداری نمایند. توجه داشته باشید که اپلیکیشن‌های ایرانسل‌من و لنز به صورت پیش‌فرض در این گوشی نصب شده است.

Nokia

به همراه سیم‌کارت نسل ۴

سیم‌کارت
بسته اینترنت
با انتخاب و خرید یکی از جدیدترین مدل‌های تلفن‌همراه نوکیا از هدیه یک سیم‌کارت اعتباری رایگان به همراه ۱۲ گیگابایت اینترنت (۲ گیگابایت ماهانه به مدت شش‌ماه) برخوردار شوید. علاقه‌مندان به استفاده از این طرح فوق‌العاده می‌توانند از میان سری‌های ۱، ۲، ۳، ۶ و ۷ گوشی‌های تلفن همراه نوکیا، مدل مورد نظر خود را انتخاب و از طریق یکی از روش‌های زیر آن را خریداری کنند. با خرید هر یک از گوشی‌های موجود در این طرح از ضمانت‌نامه سامتل نیز برخوردار خواهید شد.

MTN

به همراه سیم‌کارت نسل ۴

سیم‌کارت
بسته اینترنت

ناموجود
ما با همکاری ام تی ان، گوشی اختصاصی ایرانسل را در اختیار شما قرار داده‌ایم. این گوشی دو سیم‌کارته با قابلیت پشتیبانی از اینترنت 2G، 3G و 4G با قیمتی مقرون به صرفه در اختیار شما قرار گرفته است تا بتوانید از اینترنت پر سرعت ایرانسل لذت ببرید. این گوشی به همراه یک سیم‌کارت یوسیم (USIM)، گارانتی یک ساله ایرانسل و در دو رنگ متفاوت در دسترس است.

.