.

شبکه ارتباطی یکپارچه سازمانی (شایا)

سرویس شایا فضایی را فراهم می‌کند تا در هر زمان و مکان بین افراد و محیط کارشان ارتباطی تصویری برقرار گردد.

.
.

در سازمان‌هایی که به دلایل مختلف، پراکندگی جغرافیایی دفاتر آنها اجتناب ناپذیر است، بخش قابل توجهی از زمان، نیرو و بازده کاری افراد در برگزاری جلسات حضوری تلف شده و به عنوان هزینه‌های پنهان، کاهش بهره‌وری آن‌ها را به همراه دارد. خدمات ارتباطی یکپارچه سازمانی و جلسات مجازی (Unified communication) ایرانسل فضایی را فراهم می‌کند تا در هر زمان و مکان بین افراد و محیط کارشان ارتباطی تصویری برقرار گردد. این خدمات کاربردهای متنوعی در تجارت، پزشکی، آموزش، امور بانکی و ... دارند.

امکانات برنامه کاربردی شایا:

سرویس شایا امکان اطلاع‌رسانی زمان و موضوع جلسه به مدعوین از طریق پیامک، ایمیل و پیام صوتی فراهم کرده و بدین ترتیب سازمان‌ها با استفاده از این سرویس می‌توانند با تشکیل یک اتاق جلسه مجازی در برنامه کاربردی شایا و دعوت از افراد مورد نظر خود، جلسه‌های خود را به راحتی و به طور مجازی برگزار کرده و از کلیه امکانات لازم جهت مدیریت جلسات نظیر نظارت بر ساعت ورود و خروج افراد در اتاق جلسه، اجازه به شرکت‌کنندگان جهت سخنرانی، رای گیری، اشتراک اطلاعات و موارد دیگر بهره‌مند شوند.

با توجه به اینکه در نرم‌افزارهای مشابه، امکان برگزاری جلسات گروهی تنها در نسخه غیررایگان وجود دارد و در اکثر این نرم‌افزارها پرداخت هزینه اشتراک از داخل کشور ممکن نیست، شایا بهترین گزینه برای برقراری ارتباط زنده و امن خواهد بود.

به منظور برگزاری جلسات مجازی از طریق این سرویس، تنها کافیست نرم‌افزار کاربردی شایا را دانلود کرده و با دسترسی به اینترنت در هر نقطه از کشور، ارتباطی پایدار و با کیفیت را تجربه کنید.

در سال‌های آینده کاربران نرم‌افزار شایا، ارتباط ویدئویی با کیفیت UHD را تجربه خواهند کرد. همچنین، این نرم افزار با اضافه شدن ماژول‌های جدید، روز به روز در حال پیشرفت و تبدیل شدن به یک راهکار "ارائه از راه دور" جامع و محبوب است.

نمایش بیشتر
.
.

مزایا و ویژگی‌های شبکه ارتباطی یکپارچه سازمانی شایا:

  • امکان برقراری کنفرانس ویدیوئی در اقصی نقاط کشور
  • تنظیم کیفیت تصویر متناسب با پهنای باند دریافتی
  • امکان ارسال متن به شرکت‌کنندگان در حین جلسه
  • امکان به اشتراک‌گذاری نرم افزار یا میزکار
  • امکان به اشتراک گذاری انواع محتوا
  • امکان استفاده از نسخه تحت وب
  • امکان مدیریت جلسات
  • امکان رای‌گیری
نمایش بیشتر
برنامه کاربردی شایا

* نام ونام خانوادگی
شماره تماس یا ایمیل
* نام شرکت
* نام استان
* اندازه سازمان
.
با ما تماس بگیرید
09377140000