.

موبایل سازمانی

مجموعه‌ای از سیم‌کارت‌های ایرانسل است که به صورت یک گروه تعریف شده و شرکت‌ها را قادر می‌سازد بدون نیاز به حضور پرسنل در محل شرکت، امکانات تلفن داخلی را بر روی تلفن همراه کارکنان خود داشته باشند.

.
.

خدمات موبایل سازمانی شامل مجموعه‌ای از سیم‌کارت‌های ایرانسل است که به صورت یک گروه تعریف شده و شرکت‌ها را قادر می‌سازد بدون نیاز به حضور کارکنان در شـرکت، امکانات تلفن داخلی را روی تلفن همراه کارکنان خود داشته باشند. با استفاده از موبایل سازمانی، شما می‌توانید هزینه‌ تماس‌های کاری را در سازمان خود مدیریت کرده و همچنین تماس‌های کاری و غیرکاری را از هم تفکیک کنید.

امکانات موبایل سازمانی

از جمله امکانات موبایل سازمانی می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تفکیک تماس‌های کاری از تماس‌های شخصی
  • امکان ایجاد گروه‌های مختلف از کارکنان، نظارت بر تماس بین گروه‌ها و تعیین مدیر برای هر گروه
  • امکان اعمال محدودیت در تماس با پیش شماره‌های خاص (به عنوان مثال بستن کد یا پیش شماره خاص)
.
.

مزایا و ویژگی‌های خدمات موبایل سازمانی ایرانسل برای کسب‌وکار شما:

  • کاهش هزینه مکالمات: با استفاده از خدمات موبایل سازمانی، هزینه مکالمات بین افراد سازمان به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد. به کمک این سرویس، سازمان می‌تواند با پرداخت هزینه آبونمان مقرون به صرفه برای هر سیم‌کارت، از مکالمه رایگان بین پرسنل خود بهره‌مند شود.
  • اختصاص شماره کوتاه به منظور تماس‌های درون سازمانی: آن دسته از کارکنان یک سازمان که خدمات موبایل سازمانی برای آنها فعال شده است می‌توانند با شماره گیری یک کد کوتاه 3 یا 4 رقمی (نظیر شماره داخلی) با هم ارتباط برقرار نمایند.
  • اختصاص شماره به صورت سریالی: برای استفاده از این سرویس، سازمان‌ها می‌توانند برحسب نیاز خود بازه‌ای از شماره‌های پشت سرهم را انتخاب نمایند.
.
.

*
*
*
*
* نام استان
.